7 حرکت برای فرم دهی و چربی سوزی شکم

7 حرکت برای فرم دهی و چربی سوزی شکم

چکیده :

امروزه بسیاری از افراد جامعه حتی افراد لاغر دارای شکم هستند و این مشکل زیبایی هر فرد را به شدت کاهش می دهد !

اما شما با حرکات فرم دهی و چربی سوزی شکم از شر این مشکل به راحتی خلاص می شوید !

چربی سوزی و فرم دهی شکم با 7 حرکت راحت و ساده

با تمریناتی ساده و لذت بخش از شر چربی های شکم خلاص شوید !

اگر دقت کرده باشید بسیاری از افراد دارای چربی های اضافه هستند و این چربی های بیشتر در ناحیه شکم و پهلو قرار دارد ، البته در همه افراد یکسان نیست ، بعضی از دوستان من به طور معمول  5 روز در هفته ورزش بدنسازی انجام می دهند و با این وجود دارای چربی های اضافه در ناحیه شکم هستند این دوستان وقتی در مورد کاهش وزن عالی و ماندگار و همچنین چربی سوزی شکم مشاوره می خواهند و سؤال می پرسند اینگونه بیان می کنند چرا با وجود این همه ورزش کردن چربی های زیادی دارم و باید چگونه از شر چربی های شکم و پهلو خلاص شوم ؟

با وجود اینکه زیاد ورزش می کنم شکم من هیچ تغییری نمی کند و گاهی تصور می کنم که چربی های بیشتری ذخیره شده است !

شما چگونه فکر می کنید و دلیل این ناکامی ها در کاهش وزن و چربی سوزی شکم را در چه می دانید ؟ به نظر شما چربی سوزی تا این اندازه سخت و دشوار است ؟

وقتی از این دوستان در مورد نحوه تمرینات و حرکات انتخاب شده سؤال می پرسم به راحتی متوجه اشتباهات آن ها می شوم و با دلیل و منطق چرایی اشتباهات را به آن ها گوشزد می کنم و جای تأسف دارد که آن ها تنها بر روی بخشی از بدن تمرکز می کنند و برای چربی سوزی شکم فقط به حرکت سخت و عذاب آور دراز و نشست بسنده می کنند و هرگز تمرینات را به درستی انجام نمی دهند .

بهتر است بدانید تمریناتی که در بدنسازی برای عضله سازی بکار گرفته می شود با تمریناتی که برای چربی سوزی لحاظ می شود کاملا متفاوت است و باید هر تمرین در جای خود قرار بگیرید تا کارایی لازم داشته باشد و نتایج بیسار عالی برای شما رقم بزند .

اگر می خواهید شکم خوش فرم و صافی داشته باشید و کمترین چربی در ناحیه شکم و پهلوی شما قرار داشته باشد باید تمریناتی مناسب و لذت بخش برای آن در نظر بگیرید .

دوست عزیز خیلی ساده می توان این چربی ها را از بین برد ، اگر راه و روش آن را بلد باشید و البته راه و روش آن را باید بکار برد ! در ادامه بیشتر و بهتر متوجه این موضوع خواهید  شد !

چگونه با تمرینات موفق ، چربی سوزی و کاهش وزن سریع را به راحتی تجربه کنیم ؟

اولا : باید درست اقدام کنید و تمرینات صحیح را انجام دهید به گونه ای که از کاهش وزن و چربی سوزی هراس نداشته باشید و تا پایان دوره ای که برای خود انتخاب کرده اید عشق و علاقه و انگیزه خود را حفظ کنید و از تمریناتی که انجام می دهید لذت ببرید یا از نتیجه آن آگاه باشید تا بتوانید تمرینات را به خوبی انجام دهید ، چون اگر این روش را پیش بگیرید هر لحظه به کاهش وزن موفقیت و سلامتی خود نزدیک تر می شوید !

دوما : هرگز روی یک تمرین و یا تمرین موضعی تمرکز نداشته باشید ، چون باعث خستگی شما می شود و نتیجه خوشایندی به همراه نخواهد داشت ، در ضمن ورزش باید به گونه ای باشد که کل بدن را درگیر تمرین کند تا چربی سوزی در سراسر بدن اتفاق بیفتد و تنها انجام یک تمرین برای رسیدن به این موفقیت کافی نخواهد بود و به شما کمک چندانی نمی کند !

سوما : حرکت دراز و نشست که در ذهن بسیاری از افراد جا گرفته است به هیچ وجه برای چربی سوزی شکم و کاهش وزن مناسب نیست ، چرا ؟ چون این حرکت سفت شدن و زیبایی و خوش فرمی شکم کاربرد دارد و زمانی بهترین تأثیر خود را روی بدن خواهد گذاشت که شکم دارای کمترین چربی باشد و چربی نداشته باشد و زمانیکه عضلات شکم زیر لایه ای ضخیم از چربی ها پنهان شده اند اگر با حرکت دراز و نشست سفت و محکم هم شوند برای شما معلوم نخواهد بود و انجام آن برای شما قطعا سخت و عذاب آور خواهد بود .

چهارما : برای چربی سوزی شکم و پهلو حرکات بسیار زیادی وجود دارد که با انتخاب حرکات دلخواه و مورد علاقه می توانید بدون تحمل سختی ها و با درگیر کردن عضلات مختلف بدن سرعت چربی سوزی را بالا ببرید و به آسانی شکمی صاف و ایده آل بسازید .

برای کاهش وزن عالی و ماندگار باید از حرکات مختلف استفاده کرد و در واقع باید این حرکات را در کنار سایر تمرینات دلخواه خود انجام دهید تا چربی سوزی در سراسر بدن اتفاق بیفتد و از کاهش وزن عالی برخوردار شوید .

اما اگر اضافه وزن شما تنها در ناحیه شکم است و یا تمرینات بدنسازی را انجام می دهید بهتر است این 7 حرکت را به برنامه خود اضافه کنید و یا هر روز این تمرینات را به تنهایی و به اندازه کافی انجام دهید .

با توجه به اینکه این حرکات بخش های دیگه از بدن را درگیر تمرین می کنند ، می توانند به تنهایی برای ساخت شکم ایده آل شما مناسب باشند و یک ورزش کامل محسوب شوند ، شما با کمک این حرکات می توانید شکمی صاف و خوش فرم داشته باشید و خیلی راحت چربی های اضافه را بسوزانید !

اگر آماده هستید و مصمم به چربی سوزی شکم خود می باشید این حرکات برای شما ایده آل خواهند بود و با توجه به اینکه به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرند توصیه می شود که آن ها را از دست ندهید .

دوست عزیز همانطور که مطلع هستید تهیه برنامه های ورزشی دارای هزینه بالایی هستند و آنگونه که من برنامه های بعضی از دوستان را مشاهده کردم متوجه شدم که متأسفانه خبری از برنامه مناسب و چربی سوز برای شکم در آن ها نیست و در برخی از برنامه ها 100 مرتبه تمرین دراز و نشست قید شده است که برای یک فرد چاق و دارای اضافه وزن واقعا سخت و عذاب آور است و علاوه بر آن تأثیری در چربی سوزی شکم ندارد .

بنابراین تصمیم گرفتم که در این محصول 7 حرکت ساده و راحت برای چربی سوزی شکم آماده کنم و در اختیار کاربران و دوستان عزیز قرار دهم و اکنون بسیار خوشحال هستم که این محصول ارزشمند را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار می دهم .

چرا در برخی از افراد چربی شکم ماندگار است و از بین نمی رود ؟

برخی از افراد هر کاری که انجام می دهند نمی توانند چربی های شکم را از بین ببرند و علاوه بر افراد چاق و دارای اضافه وزن ، برخی از افراد لاغر نیز با این مشکل مواجه هستند ، برخی از آن ها روش های زیادی را امتحان کرده اند تا چربی سوزی شکم و کاهش وزن عالی وماندگار را تجربه کنند ، اما موفق به این امر مهم نشده اند ، گاهی اوقات چربی سوزی بدن را انجام می دهند ولی شکم تقریبا به حالت ثابت باقی می ماند و در بعضی مواقع هیچگونه موفقیتی برای آن ها حاصل نمی شود ! اینگونه افراد که زیاد هم هستند تا از روش اصولی و صحیح اقدام نکنند ، نمی توانند شکم صاف و خوش فرمی داشته باشند .

متأسفانه چاقی شکمی روز به روز در حال افزایش است و به علت عدم آشنایی با حرکات چربی سوز شکم و اصلاح آداب غذایی در سراسر جهان گسترش یافته است و به یکی از منابع و عوامل مهم در بسیاری از بیماری ها تبدیل شده است و اگر به همین روش ادامه یابد افرادی که دارای این مشکل هستند در معرض خطر بسیاری از بیماری ها و عوارض ها مانند پیری زودرس و کاهش طول عمر قرار خواهند گرفت !

اما افرادی که برای سلامتی جسم و روح خود ارزش قائل هستند با این مشکل به خوبی آگاهی پیدا کرده اند و در برابر آن هوشمندانه اقدام کرده اند و اجازه نداده اند که مشکلات چاقی و اضافه وزن بر آن ها غلبه کند و با روش های مناسب و ساده مانع بروز این مشکلات شده اند و اکنون شما نیز می توانید با همین حرکات ساده و بسیار راحت چربی سوزی شکم را انجام دهید و علاوه بر اینکه سلامتی خود را حفظ کنید بلکه آرامش و سلامتی خود را افزایش دهید .

با برخی از مزایای کاهش وزن بیشتر آشنا شوید !

محققان در آخرین تحقیقات خود بیان کردند که تنها با کاهش وزن 5 تا 10 درصد می توان سلامتی ، آرامش و شور و نشاط زندگی خود را افزایش دهید و همچنین بازدهی بیشتری در انجام فعالیت های روزانه خود داشته باشید .

شما نیز برای چربی سوزی شکم و داشتن تناسب اندام ایده آل تمرینات و حرکات مربوط به شکم را به خوبی انجام دهید و به راحتی کاهش وزن عالی و ماندگار را تجربه کنید ، این تمرینات بسیار راحت هستند و نیازی به این نیست که با شدت بالا تمرین کنید ، و به اینگونه است که در روزهای اول به آرامی ورزش را انجام می دهید و در روزهای بعد به علت عادی شدن حرکات و روان شدن تمرین کم کم سرعت انجام حرکات را افزایش می دهید و هیچگونه سختی و اذیت شدنی در کار نیست و از انجام تمرینات و چربی سوزی خود لذت می برید ، لذتی که منجر به کاهش وزن و لاغر شدن شما می شود .

کاهش وزن سریع و ماندگار چگونه اتفاق می افتد ؟

بر خلاف تصور عموم کاهش وزن اصلا سخت نیست و نیازی به برنامه رژیم غذایی منظم ندارد و تنها با اعمال تغییرات کوچکی در برنامه های غذایی روزانه و انجام فعالیت های بدنی می توان به راحتی کاهش وزن را تجربه کرد .

شاید برای شما نیز جالب باشد که خود من تاکنون حتی برای یک روز از برنامه منظم رژیم غذایی استفاده نکرده ام و بعد از اینکه کاهش وزن عالی و ماندگار را تجربه نمودم به راحتی وزن خود را تثبیت کرده ام و مطمئن هستم که شما نیز می توانید راحت تر از من لاغر شوید .

مزایای این تمرینات برای شما چیست ؟

شما با کمک این حرکات می توانید خیلی سریع چربی سوزی شکم را انجام دهید و مربی تناسب اندام ایده آل خود شوید ، با کمک این محصول ارزشمند یاد خواهید گرفت چگونه به راحتی و بدون استفاده از باشگاه های ورزشی و بدون نیاز به تجهیزات خاص از شر چربی های اضافه خلاص شوید و برای همیشه شکمی صاف و خوش فرم داشته باشید .

با توجه به اینکه آب کردن چربی های شکم برای بسیاری از افراد کار مشکلی به شمار می رود و همین موضوع باعث شده است که افراد چاق و دارای اضافه وزن به گروه های مختلفی تقسیم شوند ، گروهی از این افراد در برابر مشکلات کوتاه آمده و قید کاهش وزن و لاغر شدن را می زنند و ترجیح می دهند که چاق تر شوند ولی تن به انجام کارهای سخت ندهند و حتی پیگیر یادگیری روش های ساده هم نیستند که امیدوارم شما دوست عزیز در این گروه قرار نداشته باشید

گروهی دیگر تن به انجام کارهای سخت و عذاب آور می دهند و برای کاهش وزن و چربی سوزی شکم راه و روش سخت و اشتباهی را انتخاب می کنند که معمولا این گروه خیلی زود با پشیمانی خود مواجه می شوند ، اما گروهی دیگر صحیح و اصولی اقدام می کنند که خیلی سریع و راحت موفق می شوند تناسب اندام ایده آل خود را به دست بیاورند و شما در آستانه پیوستن به این گروه قرار دارید !

بنابراین من برای کمک به افرادی که باور دارند چربی سوزی شکم و کاهش وزن سخت و دشوار است و همچنین افرادی که خواهان کاهش وزن عالی و لذت بخش هستند این محصول ارزشمند را آماده کرده ام تا بتوانند با بهره  گیری از 7 حرکت راحت و ساده برای فرم دهی و چربی سوزی شکم ، تناسب اندام ایده آل خود را به دست بیاورند .

دوست عزیز شما با اجرای تکنیک های این محصول بسیار ارزشمند می توانید خیلی سریع کاهش وزن را تجربه کنید و از شر چربی های اضافه خلاص شوید ، این محصول برای شما فعلا به صورت کاملا رایگان قابل استفاده است و به صورت موقت در بخش دانلود های رایگان قرار دارد که می توانید بدون پرداخت هزینه آن را دانلود کنید .

این نکته بسیار مهم را فراموش نکنید !

باید به اطلاع شما برسانم معمولا اولین قسمت از بدن که چربی های اضافه را جذب و ذخیره می کند ناحیه شکم است و از بین بردن آن برای بسیاری از افراد مشکل است و چون از راه صحیح و اصولی اقدام نمی کنند و راه مناسب را نمی دانند هرگز موفق نخواهند بود و این چربی ها معمولا روز به روز بیشتر می شوند !

اما جای هیچگونه نگرانی برای شما وجود ندارد و با انجام حرکات راحت فرم دهی شکم و کمی تلاش روزانه می توانید بر چربی های اضافه غلبه کنید و شکمی صاف و زیبا داشته باشید .

حرکات راحت و ساده ای برای فرم دهی شکم در این محصول قرار داده ایم که می توانید با اجرای آن ها به راحتی چربی های ناحیه شکم و پهلو را از بین ببرید و به شکم خود حالتی زیبا و جذاب ببخشید .

انجام این حرکات بسیار راحت است و اینگونه است که در شروع کار و در روزهای آغازین حرکات را به آرامی و با سرعت دلخواه انجام می دهید و در روزهای بعد کم کم و به اندازه توان خود سرعت را افزایش می دهید تا چربی سوزی سریعتر و بهتر صورت گیرد .

در ضمن برای انجام این حرکات نیازی به باشگاه رفتن و یا خرید تجهیزات خاصی ندارید و می توانید در منزل به راحتی آن ها را انجام دهید ، ضمنا نیازی به صرف زمان زیاد نیست و تنها در حد 10 دقیقه از وقت روزانه شما را خواهد گرفت که در برابر سایر فعالیت های روزمره بسیار اندک و جزئی می باشد .

اگر آماده هستید شکم خوش فرم و زیبایی داشته باشید ، می توانید هم اکنون از طریق لینک زیر این محصول ارزشمند را از ما به صورت کاملا رایگان هدیه بگیرید .

/images/icons/small/pdf.png

رایگان دانلود کنید ...


7 حرکت برای فرم دهی و چربی سوزی شکم

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

برای اطلاع از آخرین خبرها و پیشنهادات ، ایمیل خود را وارد کنید