خواص چای سبز برای لاغری

خواص چای سبز برای لاغری

چکیده :

تأثیرات چای سبز برای کاهش وزن سالم

کاهش وزن با چای سبز را به آسانی تجربه کنید !

 

چای سبز باعث سوختن چربی ها می شود و در کاهش وزن سریع مؤثر است اما این عمل سریع انجام نمی شود که خیلی زود وزن شما را کاهش دهد و دیگر نیاز به سایر فعالیتها و چربی سوزها نباشد ،بلکه از چای سبز باید به عنوان یکی از چربی سوزها استفاده کرد ونباید به عنوان تنها چربی سوز آن را قلمداد کنید .

 

خواص چای سبز برای لاغری !

چای سبز دارای خاصیت های فراوانی می باشد اما آن چیزی که امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است خاصیت چربی سوزی آن است ، چای سبز به خاطر داشتن آنتی اکسیدان بالا و همچنین دارا بودن مقدار زیاد کافئین نقش بسزایی در چربی سوزی و کاهش وزن سریع دارد .

 

چای سبز علاوه بر کافئین و آنتی اکسیدان دارای مقداری پلی فنول است که در برابر خطر تری گلیسیرید مقاومت می کند و باعث از بین رفتن چربی ها می شود . تری گلیسیرید زمانی بوجود می آید که قند و چربی وارد بدن می شود ، بدن به وجود این دو نیازمند هست ولی زمانیکه تری گلیسیرید در بدن بیش از حد معمول باشد باعث اضافه وزن و چاقی می شود و مصرف مداوم چای سبز می تواند با از بین بردن تری گلیسیریدها به روند کاهش وزن سریع و چربی سوزی کمک کند .

 

همانطور که اشاره شد چای سبز دارای کافئین و آنتی اکسیدان بالا هست که باعث سرعت بخشیدن متابولیسم بدن می شود ، آنتی اکسیدان موجود در چای سبز به همراه کافئین موجود سیستم عصبی مرکزی بدن را تحریک می کنند و باعث آزاد شدن چربی های موجود در خون می شود ، نهایتا بدن می تواند از این چربی های آزاد شده به عنوان سوخت استفاده کند و با سوزاندن آن ها باعث چربی سوزی و کاهش وزن سریع بدن می شود .

 

آنتی اکسیدان موجود در چای سبز و کافئین هرکدام به تنهایی می توانند متابولیسم بدن را بالا ببرند و باعث از بین بردن چربی ها و آب اضافی بدن شوند ، اما زمانیکه در کنار هم قرار می گیرند و با هم ترکیب می شوند تأثیر بیشتر و بهتر را خواهند داشت ، به همین علت مصرف چای سبز توصیه می شود

 

میزان مصرف چای سبز !

البته طعم و مزه چای سبز ممکن است به مزاج هر کس خوش نیاید و بعضی افراد بعد از مصرف اولین جرعه و یا اولین استکان چای سبز دیگر به سراغ این نوشیدنی مفید و چربی سوز نمی روند ، البته مواد چربی سوز زیاد هستند و چای سبز تنها یکی از آنها می باشد و اگر طعم و مزه چای سبز را دوست ندارید و با این وجود می خواهید از فواید این نوشیدنی بهره مند شوید توصیه می کنم که مصرف چای معمولی که هر روز استفاده می کنید را قطع کرده و به جای قند از کشمش برای میل کردن چای سبز استفاده کنید تا زودتر با مزاج شما هماهنگ شود .

 

البته برای اینکه نتیجه بهتری از مصرف چای سبز دریافت کنید ، توصیه می شود حدود 20 دقیقه قبل از ناهار میزان یک لیوان از این نوشیدنی را نوش جان کنید .

 

تإکید می کنم که نحوه میزان مصرف چای سبز به این دلیل بیان شد که اگر کسی خواهان استفاده از چای سبز می باشد با روش مصرف آن آشنا باشد و در استفاده از چای سبز برای چربی سوزی اجباری نیست و هر کس در انتخاب مواد چربی سوز که در کتاب های رایگان اندام ساز به آن ها اشاره شده است اختیار کامل دارد و سعی می کنیم بعدا مواد چربی سوز دیگری را نیز معرفی کنیم تا کاهش وزن سریع شما دوست عزیز بسیار راحت تر و لذت بخش تر شود .

 

یکی از کتاب های رایگان با نام 41 خوردنی چربی سوز در سایت موجود است که می توانید از طریق لینک زیر برای دانلود آن اقدام نمایید .

 

دانلود رایگان 41 خوردنی چربی سوز

 

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

برای اطلاع از آخرین خبرها و پیشنهادات ، ایمیل خود را وارد کنید