شبکه های اجتماعی

aparat

چگونه لاغر شوم ؟

  • 18 مهر 1396
  • 840
  • 0

چگونه لاغر شوم ؟

این سؤالی بود که سال ها ذهن مرا مشغول کرده بود و همیشه راه اشتباه  را انتخاب می کردم و شکست می خوردم ، اگر شما هم از خود می پرسید چگونه لاغر شوم ، توصیه می کنم هرگز این کتاب را از دست ندهید !

روند زندگی امروزی به راحتی زمینه افزایش وزن را فراهم می کند و کاهش وزن را کمی سخت و دشوار کرده است به گونه ای که لاغری سریع آن هم بدون برنامه رژیم لاغری برای بسیاری از افراد غیر ممکن شده است و تصور می کنند که برای لاغر شدن باید معجزه کرد .

ماشینی شدن زندگی امروزی ، کم تحرکی ، غذاهای فرآوری شده و بی حوصلگی از جمله عواملی هستند که باعث می شوند کاهش وزن کمی سخت و دشوار شود .

ورزش های مداوم و طاقت فرسا یا پیروی کردن از برنامه رژیم لاغری به شکل بسیار منظم و دقیق واقعا کار سختی است و نمی توان زیاد ادامه داد ، از طرفی دیگر چون بدن برای زیستن نیاز به انرژی و کالری دارد باید از گرسنگی دوری کرد تا بتوانیم برای لاغر شدن و در کنار آن برای زندگی کردن لذت بخش اقدام کنیم .

من هم سال های زیادی با مشکل اضافه وزن مواجه بودم و هر بار که از خودم می پرسیدم چگونه لاغر شوم که از تحمل گرسنگی در امان باشم و از کاهش وزن خودم لذت ببرم به نتیجه ای نمی رسیدم ، اگر از دوستان و اطرافیانم مشورت می گرفتم که بدتر بود و روش هایی که پیشنهاد می شد وانجام می دادم واقعا سخت بود و خیلی زود شکست می خوردم .

بنابراین تصمیم گرفتم به تنهایی اقدام کنم و با تحقیق کردن و آزمون و خطا روش های اصولی کاهش وزن را یاد بگیرم به گونه ای که لاغری سریع را بدون تحمل گرسنگی و بدون انجام ورزش های سخت و طاقت فرسا تجربه کنم و بالاخره این اتفاق افتاد و من به روشی که دوست داشتم و لذت می بردم لاغر شدم .

من متوجه شدم که برای لاغر شدن روش های زیادی وجود دارد که می توانند بدن را به چالش بکشانند و چربی های اضافه را از بین ببرند ، اما در این بین روش هایی نیز وجود دارند که بعد از اینکه بدن را لاغر کردند خیلی زود با بازگشت وزن به حالت اول و بدتر از آن همراه خواهند بود و نباید از آن ها استفاده کرد .

روش های اصولی و لذت بخش زیاد هستند و بهتر است بدانید که برای لاغر شدن و داشتن تناسب اندام ایده آل نیازی به برنامه رژیم لاغری نیست و با بکارگیری روش ها و ترفندهایی خاص می توان به متخصص تغذیه و کاهش وزن تبدیل شوید .

در این کتاب رایگان 4 روش رایج و پر طرفدار برای لاغری سریع را در اختیار شما قرار خواهم داد که مزایا و معایب هر بخش را به طور کامل برای شما بیان می کنم تا بتوانید بر اساس سلیقه و نیاز خود بهترین روش ممکن را انتخاب کنید و به گونه ای وزن کم کنید که بعدا دچار پشیمانی نشوید .

بعد از مطالعه این کتاب متوجه خواهید شد که بهترین روش برای لاغری سریع چیست و یاد می گیرید که چگونه بدون برنامه رژیم لاغری وزن کم کنید و دیگر نیازی نیست که بپرسید چگونه لاغر شوم ؟

من بعد از یادگیری اصولی ترین روش کاهش وزن دیگر از خود و از دیگران نپرسیدم چگونه لاغر شوم ، بلکه سریع تکنیک هایی را که یاد گرفته بودم به مرحله اجرا گذاشتم و موفق شدم .

شاید بهتر باشد بدانید که من هنوز از روش های این بخش استفاده می کنم و بعد از مدت کوتاهی به عادت هایی مثبت در من تبدیل شدند که علاوه بر اینکه کاهش وزن را برای من راحت و ساده کردند و منجر به لاغری سریع من شدند اکنون در تثبیت وزن به دست آمده بسیار مفید و کارآمد هستند .

در کنار این روش ها برخی از تکنیک های طلایی کاهش وزن را بیان کرده ام که این تکنیک ها بسیار عالی و راحت هستند و نیازی نیست که برای انجام آن ها زمان و پول خود را هدر دهید ! چون با اجرای تکنیک های طلایی کاهش وزن نیازی به برنامه رژیم لاغری ندارید و می توانید به راحتی لاغری سریع را تجربه نمایید .

با توجه به اینکه چاقی یکی از منابع شروع بیماری در انسان هاست و افراد چاق بیشتر از سایرین در خطر ابتلا به بیماری های مختلف هستد بنابراین می توان گفت که امروزه یادگیری روش های اصولی کاهش وزن برای هر فرد لازم و ضروری است تا بتواند علاوه بر اینکه تناسب اندام ایده آل خود را به دست بیاورد از بروز این بیماری ها نیز جلوگیری کند .

زمانیکه شما یاد می گیرید چگونه چربی های اضافه را از بین ببرید و از ایجاد چربی مجدد جلوگیری کنید در واقع به یک متخصص تغذیه تبدیل شده اید و هرگز نیازی ندارید از برنامه رژیم لاغری استفاده کنید و مدام یادداشت که چه چیزی مصرف می کنید و یا چه چیزی برای شما ممنوع است .

با توجه به اینکه خود من نیز دارای اضافه وزن بالایی بودم و مدام در حال تمرین کردن و امتحان کردن روش های مختلف بودم با مزایا و معایب هر کدام از روش های کاهش وزن به خوبی آشنایی دارم و بعد از تجربه ای که به دست آوردم به گونه ای وزن کم کردم که لحظه به لحظه احساس شادمانی در من وجود داشت .

اکنون دوستان از من می پرسند که چگونه لاغر شوم ؟ یا می گویند چه ورزشی انجام دهم که چربی سوزی قوی داشته باشد و به راحتی لاغر شوم ؟

پیشنهاد من به دوستان این است که باید به گونه ای وزن کم کنید که از مزایای زیر برخوردار شوید :

اولا از کاهش وزن خود لذت ببرید ! چرا ؟ چون وقتی که وزن کم می کنید و این کاهش وزن با عشق و علاقه شما همراه است تا سوزاندن آخرین گرم از وزن اضافه متوقف نخواهید شد و تلاش می کنید اندام ایده آل خود را بسازید .

دوما به روشی لاغر شوید که برای همیشه لاغر بمانید ! یعنی چی ؟ یعنی شما روشی را انتخاب کنید که با کمک آن علاوه بر کاهش وزن بتوانید وزن به دست آمده را تثبیت کنید و اگر این کار را انجام دهید برای همیشه لاغر خواهید ماند .

یکی از دوستان می گفت قبلا با یک برنامه رژیم لاغری سخت و دقیق در طول یک ماه هفت کیلوگرم کاهش وزن داشته ام که بسیار خوشحال بودم و تصور می کردم که برای همیشه لاغر و لاغرتر خواهم شد اما بعد از مدت کوتاهی متأسفانه حدود 10 کیلوگرم اضافه وزن پیدا کردم .

گفتم کاملا قابل پیش بینی بود که وزن شما بالا خواهد رفت ! چون از روشی بسیار خطرناک استفاده کرده اید و بیش از حد مجاز وزن کم کرده اید که باید تاوان آن را به این شکل بدهید ، پس در انتخاب روش لاغر شدن و میزان کاهش وزن دقت نمایید تا بعدا پشیمان نشوید .

سوما هزینه های خود را الکی هدر ندهید ! وقتی با روش هایی ساده می توانید برای همیشه لاغر شوید دیگر نیازی نیست هر ماه پول و سرمایه خود را خرج کنید تا شاید لاغر شوید و شاید لاغری سریع شما با بازگشت سریع وزن نیز همراه باشد ، پس سعی کنید با روشی لاغر شوید که کمترین هزینه را برای شما به همراه داشته باشد .

چهارما به گونه ای وزن کم کنید که عوارضی برای شما به همراه نداشته باشد ! برخی از روش های کاهش وزن منجر به کم خونی شدید ، سنگساز شدن کلیه ، بسته شدن رگ های خونی و ... می شود که اگر کمی حساب کنید و یا دقیق شوید به راحتی تشخیص می دهید که چاق بودن بهتر از این همه عوارض است ، پس واقعا باید از روشی استفاده کرد که سالم باشد .

در پایان باز می پرسند که حالا چگونه لاغر شوم این همه مزایا را داشته باشد ؟ من 4 روشی را که رایج هستند برای این دوستان به طور کامل بازگو می کنم و مزایا و معایب هر کدام را بیان می کنم و به آن ها کمک می کنم تا بهترین روش ممکن را انتخاب کنند .

اکنون این روش ها و توضیحات کامل آن ها را در این کتاب رایگان با نام چگونه لاغر شوم در اختیار شما دوست عزیز قرار می دهم تا بتوانید به راحتی بهترین روش را برای لاغر شدن خود انتخاب کنید و از تکنیک های ارزشمند این کتاب بهره مند شوید .

اگر می خواهید برای همیشه لاغر شوید و با چربی های اضافه به راحتی خداحافظی کنید اکنون زمان اقدام کردن فرا رسیده است ! چون شما می توانید با تکنیک های طلایی کاهش وزن خیلی راحت و ساده حتی توی خواب هم چربی بسوزانید !

احتمالا شما هم دوست ندارید برای تجربه کردن لاغری سریع وعده های غذایی را کاهش دهید و گرسنگی طولانی مدت را تجربه کنید .

اما نگران نباشید ! می خواهم روش هایی را به شما یاد دهم که بدون تحمل گرسنگی هر ماه به راحتی وزن کم کنید و چربی های خود را بسوزانید .

تا لحظاتی دیگر شما با 4 روش از روش های رایج کاهش وزن آشنا می شوید که هر کدام قول لاغری سریع را به شما می دهند ! اما می خواهم این روش ها را به طور کامل برای شما توضیح دهم تا با معایب و مزایای آن ها آشنا شوید و نهایتا بهترین روش ممکن را انتخاب کنید که علاوه بر قدرت لاغری سریع توان تثبیت وزن را به شما هدیه می دهد .

نمی دانم با این موضوع آشنایی دارید یا نه ! اما باید فراموش نکنید مهم تر از کاهش وزن نحوه لاغر شدن و سپس تثبیت وزن به دست آمده است ، اگر نتوانید وزن به دست آمده را تثبیت کنید خیلی زود به حالت اول برمی گردید .

اما جای نگرانی نیست ! چون می خواهم روشی را به شما معرفی کنم که هر دو خاصیت را دارد و شما می توانید برای همیشه لاغر شوید .

در کتاب چگونه لاغر شوم می توانید پاسخ بسیاری از سؤالات خود را پیدا کنید و سپس برای کاهش وزن و لاغر شدن همیشه اقدام کنید !

اگر آماده لاغر شدن هستید و می خواهید برای همیشه چربی های اضافه را بسوزانید دیگر نیازی نیست بپرسید چگونه لاغر شوم ! بلکه می توانید با دانلود رایگان این کتاب و بکارگیری تکنیک های آن به خواسته و هدف خود برسید .

/images/icons/small/pdf.png

رایگان دانلود کنید ...


چگونه لاغر شوم ؟

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط