شبکه های اجتماعی

aparat

راز بدن ایده آل من

  • 6 آذر 1396
  • 1098
  • 1

با دو تکنیک طلایی ، خیلی سریع و راحت برای همیشه لاغر شو !

آیا دوست دارید با خوردن غذاهای مورد علاقه خود لاغر شوید ؟ یعنی در طول دوران کاهش وزن هیچ غذایی را از دست ندهید !

اگر به دنبال لاغری سریع هستید ، پس حتما تکنیک های طلایی کاهش وزن را یاد بگیر !!!!

چرا می گویم این تکنیک ها را یاد بگیر ؟

چون با یادگیری و اجرای آن ها می توانید همیشه از تحمل گرسنگی در امان باشید !

نیازی به انجام ورزش های سخت و طاقت فرسا ندارید!

نیازی نیست از یک برنامه رژیم لاغری منظم پیروی کنید !

در هر زمان و مکانی که باشید به راحتی می توانید آن ها را انجام دهید !

دیگر لازم نیست پول خود را با خرید داروهای لاغری و پر خطر هدر دهید  !

از همه مهم تر با اجرای این تکنیک ها می توانید هر ماه به راحتی حداقل 4 کیلوگرم وزن کم کنید !

امروز شما دو  تکنیک طلایی را یاد خواهید گرفت که باعث چربی سوزی راحت شما می شوند ، این دو تکنیک به شما کمک می کنند تا خیلی راحت و سریع لاغر شوید و علاوه بر آن تا آخر عمر نیر لاغر بمانید !

در ادامه شما را با این دو تکنیک طلایی آشنا خواهم کرد تا بتوانید مانند من به  راحتی اندام ایده آل خودت را بسازید.

آیا تا به حال شده که برای لاغر شدن اقدام کنید ولی موفق نشوید ؟ یا تا به حال وزن کم کردید که دوباره به حالت اول برگردید ؟

می خواهید وزن کم کنید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید ؟

دیگه از چربی های اضافه خسته شدید ؟

هیچ اشکالی ندارد ! این اتفاق می تواند برای همه رخ دهد !

قبل از شما من با چنین مشکلاتی روبرو بودم و این سختی ها را پشت سر گذاشتم و حالا در کنار شما هستم تا تجربه خودم را در اختیار شما قرار دهم و به شما این وعده را می دهم که به راحتی لاغر شوید .

دوست عزیز راز لاغر شدن شما آسان تر از آن چیزی است که تصور می کنید !

حتی اگر شاغل باشید – خانه دار باشید – بیکار باشید – دانشجو باشید و یا اینکه به هر کاری که مشغول هستید و زمان زیادی برای ورزش کردن یا استراحت کردن نداشه باشید با این دو تکنیک طلایی که قرار است امروز یاد بگیرید ، به راحتی می توانید وزن کم کنید و لاغر شوید !

چرا ؟

چون دیگر قرار نیست گرسنگی را تحمل کنید –  از امروز دیگر قرار نیست زیاد و مداوم ورزش کنید و دیگر مجبور نیستید غذاهایی را که دوست دارید کنار بگذارید تا شاید وزن کم کنید !

چون تکنیک هایی را به شما یاد می دهم و  دوره ای را به شما معرفی می کنم که به شما کمک می کند خیلی ساده و آسان چربی سوزی را آغاز کنید لاغر شوید .

در دوره راز بدن ایده آل من ، شما با دو تکنیک ساده اما قدرتمند و طلایی آشنا می شوید که در هیچ جایی آموزش داده نمی شوند ، این تکنیک ها باعث می شوند که کاهش وزن شما به راحتی شروع شود و کم کم به بخشی از زندگی لذت بخش شما تبدیل شوند .

این تکنیک ها باعث می شوند که شما هم لاغری سریع را تجربه کنید و هم مانع برگشت وزن خود شوید و برای همیشه لاغر و جذاب بمانید .

اصلا من چرا این تکنیک ها را یاد گرفتم و می خواهم به شما یاد دهم ؟

من از دوران کودکی با اضافه وزن مواجه بودم و این اضافه وزن در حال افزایش بود که در پوشیدن لباس – ورزش کردن – مسافرت رفتن و ... برای من درد سر ساز می شد و اعتماد به نفسم در این مدت به شدت کاهش پیدا کرده بود .

چون نسبت به اطرافیانم و هم سن و سالان خودم چاق تر بودم کمی خجالتی تر شده بودم و همیشه لباس های سایز بزرگتر می پوشیدم تا چاقی من کمتر نمایان شود و هرگز نتوانستم لباس های مود علاقه و دلخواه خودم را استفاده کنم .

این اضافه وزن در دوران دانشگاه نیز برای من عذاب دهنده بود و نمی توانستم تمرینات آمادگی جسمانی مانند دو 540 متر را به خوبی انجام دهم و کامل کنم و همیشه دویدن را نیمه تمام رها می کردم ، چون دوستان من زودتر به خط پایان می رسیدند برای من سخت بود و خجالت می کشیدم بقیه مسیر را به تنهایی بدوم به همین دلیل از ادامه دادن انصراف میدادم که گاهی اوقات باعث تمسخر هم می شد .

در سایر جوانب زندگی نیز اعتماد به نفس کمتری داشتم و همیشه افسوس می خوردم چرا لاغر نبودم و برای لاغر شدن نمی دانستم باید چکار کنم !

به همین دلیل هر توصیه ای که از سوی دوستان – خانواده و اقوام دریافت می کردم از سر ناچاری به کار می بردم تا شاید کمی وزن کم کنم و چون واقعا تنبل بودم و وزنم بالا بود ، نمی توانستم زیاد ورزش کنم و چون فکر می کردم که برای لاغر شدن باید زیاد و به شدت ورزش کرد بارها و بارها شکست خوردم ، چون این روش و این تفکر اشتباه بود و به نتیجه مطلوب و دلخواه نمی رسیدم .

از سمتی دیگر تحمل گرسنگی نداشتم ، چون برای من غذا نخوردن و ترک غذاهای دلخواهم خیلی سخت بود ولی به علت وزن بالا و طعنه های اطرافیانم به شدت تحت فشار روانی بودم و محبور بودم برخی از غذاها را کنار بگذارم و وعده های غذایی را کاهش دهم تا بتوانم لاغری سریع را تجربه کنم اما این روش هم جواب نداد و به علت عوارضی که داشت بازم شکست خوردم .

حذف وعده های غذایی مانند وعده شام یکی از بزرگترین اشتباهات کاهش وزن است که من حدود یک ماه آن را انجام دادم و جوابی که دریافت کردم بسیار ناامید کننده بود و حدود نیم کیلوگرم وزن کم کردم که باعث شد بار دیگر قید کاهش وزن را بزنم ، چون واقعا سخت و ناامید کننده بود .

در مقطعی از زندگی وزن من به بالای 100 کیلوگرم رسید و مجبور شدم اینبار وعده های شام و صبحانه را در اکثر روزها حذف کنم و روزانه بیش از یک ساعت ورزش کنم ، با این روش سخت و عذاب آور کاهش وزن خوبی داشتم ولی با عوارضی مانند کم خونی شدید و سرگیجه همراه بود که باعث پشیمانی من شد و خیلی زود روند کاهش وزن را متوقف کردم .

با توجه به اینکه تجربه بدی از مشورت با افراد بی تجربه و اقدام های خودسرانه به دست آوردم و از طرفی دوستانم گاهی اوقات با طعنه زدن های شوخی و جدی باعث اذیت شدن من می شدند ، اینبار تصمیم گرفتم که یکبار و برای همیشه برای لاغر شدن اقدام کنم و معیارهایی را در نظر بگیرم که در این دوره از کاهش وزن منجر به پشیمانی من نشود .

بنابراین با تحقیق فراوان و آزمون و خطا کردن در بین روش های فراوان کاهش وزن تکنیک هایی را یاد گرفتم که باعث لاغری سریع  من شدند ، این تکنیک ها به قدری عالی وقدرتمند بودند که هر ماه به راحتی 4 کیلوگرم وزن کم می کردم ، به همین دلیل من اسم این تکنیک ها را تکنیک های طلایی کاهش وزن گذاشتم ، تکنیک هایی که باعث می شوند برای همیشه لاغر بمانم و مطمئن هستم که به راحتی باعث لاغری سریع و جذابیت بیشتر شما نیز خواهند شد .

دوست عزیز واقعا الان درک می کنم شما چه حالی دارید و می توانم حس و حال شما را کاملا درک کنم ، اگر از اقدام کردن و یا شروع مجدد ترس دارید – اگر از راحت بودن یا نبودن این تکنیک ها شک دارید و یا اینکه نمی دانید از عهده این تکنیک ها بر می آیید یا نه ! کاملا حس شما را درک می کنم و می فهمم چه حالی دارید ، چون خودم نیز این تجربه ها و این ترس ها را قبل از شما داشته ام .

آیا می خواهید اکنون با این تکنیک های طلایی کاهش وزن آشنا شوید ؟

تکنیک هایی که باعث می شوند بدون برنامه رژیم لاغری منظم – بدون دارروهای لاغری – بدون ورزش های سخت و طاقت فرسا – بدون تحمل گرسنگی و با عشق و علاقه لاغر شوید .

من بعد از مدت ها تحقیق و بررسی کردن متوجه شدم برای اینکه کاهش وزن لذت بخشی داشته باشیم و لاغری سریع را تجربه کنیم باید دو تکنیک طلایی را بکار ببریم که عبارتند از اصلاح آداب غذایی و ورزش مفید و مناسب !

حالا به شما می گویم که این تکنیک ها اصلا چی هستند و چگونه باعث لاغری شما می شوند !

در اجرای این تکنیک ها و برای کاهش وزن بدون بازگشت یک قانون طلایی به نام قانون 20 – 80 وجود دارد که باعث لاغری سریع و ماندگاری آن خواهد شد .

قانون 20 – 80 چیست ؟

شاید باور نکنید ولی ورزش کردن در کاهش وزن و ساخت اندام ایده آل شما تنها 20 درصد مفید و مؤثر خواهد بود و 80 درصد باقیمانده مربوط به آداب غذایی شما خواهد بود !

 اگر شما هم مانند من از انجام ورزش های سخت و طولانی مدت فراری هستید ، این قانون طلایی می تواند مژده ای برای شما باشد ، با توجه به این قانون می توان گفت که ورزش خوب و مناسب هیچ ربطی به ورزش سخت و طولانی مدت ندارد .

اگر شما هر روز به مدت یکی دو ساعت ورزش کنید ولی این ورزش به صورت اشتباه باشد و یا از انجام آن لذت نبرید ، این ورزش هرگز ورزش مناسب شما نخواهد بود و نمی تواند شما را به خواسته و هدفتان برساند .

ورزش مناسب یک پنجم ( 20 درصد ) از مسیر کاهش وزن شما خواهد بود و اصلاح آداب غذایی مابقی مسیر ( 80 درصد ) مورد نظر شما است . بنابراین اگر ورزش مداوم و منظمی داشته باشید و آداب غذایی شما مناسب و سالم نباشد هرگز نباید انتظار چربی سوزی و لاغری سریع داشته باشید و خلق اندام ایده آل شما با سختی همراه خواهد شد .

افرادی را می بینم که هر روز به سختی ورزش می کنند ولی نه تنها چربی سوزی ندارند بلکه با تجمع چربی بخصوص در ناحیه شکم و افزایش وزن دست و پنجه نرم می کنند چون نه تنها این 20 درصد را به خوبی انجام نمی دهند بلکه از 80 درصد باقی مانده هیچ اطلاع خاصی ندارند .

دوست عزیز ، باید بدانید هر ورزشی برای چربی سوزی و تناسب اندام ایده آل مناسب نیست و باید بر اساس نیازهایی که در بدن شما وجود دارد و هدف و خواسته ای که دارید ورزش ایده آل را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید .

اگر شما از تجمع چربی در ناحیه شکم و پهلو رنج می برید و می خواهید این چربی ها را از بین ببرید ورزش بدنسازی و حرکت دراز نشست به تنهایی نمی تواند شما را به این هدف برساند و ممکن است با آسیب دیدگی نیز همراه باشد .

چون این حرکت برای سفت شدن عضلات شکم است و زمانیکه این عضلات زیر لایه هایی از چربی پنهان شده اند حرکت دراز نشست کاملا بی ارزش و غیر اصولی خواهد بود و می تواند باعث آسیب دیدگی در ستون فقرات و ناحیه شکم شود .

احتمالا تا الآن متوجه شده اید که ورزش مناسب ( یا همان 20 درصد ) چیست و یا حداقل از اهمیت آن درکاهش وزن و لاغری سریع آگاهی پیدا کرده اید ! اکنون به توضیح 80 درصد باقیمانده می پردازیم .

اصلاح آداب غذایی چیست ؟

 شاید تصور کنید که اصلاح آداب غذایی اینگونه است که برخی از غذاهای مورد علاقه و یا به تصور دیگران مضر برای کاهش وزن را از برنامه غذایی خود حذف کنید ! اگر اینگونه تصور می کنید که برای کاهش کالری دریافتی و لاغری سریع باید برخی از غذاها را به طور کامل حذف کنید ، بهتر است بدانید این روش کاملا خلاف اصلاح آداب غذایی است !

حذف کامل هر گونه غذا یا گروه غذایی کاملا اشتباه است و نباید از این روش استفاده کنید چون این روش به شدت رایج است تأکید می کنم از آن دوری کنید تا پشیمان نشوید ، اگر می خواهید یک نوع غذا را به طور کامل از برنامه غذایی خود حذف کنید باید غذایی مناسب و مقوی برای جایگزین کردن آن در نظر داشته باشید .

یکی از تکنیک هایی که با اصلاح آداب غذایی می توانید برای لاغری سریع خود بکار ببرید این است که روزانه 500 کالری مضر و غیر ضرور را از کالری های دریافتی خود کاهش دهید تا چربی سوزی شما سریعتر اتفاق بیفتد . با این روش می توانید هر هفته کاهش وزن ایده آلی داشته باشید .

با اصلاح آداب غذایی چه کار دیگه ای می توان انجام داد ؟

علاوه بر مواردی که گفته شد با این تکنیک می توانید حجم عذای خود را افزایش دهید !

هضم غذا را آسان تر و لذت بخش تر کنید !

وعده های غذایی منظمی داشته باشید !

سرعت کاهش وزن را بالا ببرید – سلامتی خود را افزایش دهید !

با کاهش وزن ایده آل بسیاری از دردها را تسکین دهید و یا از بروز آن ها جلوگیری کنید !

از تحمل گرسنگی در امان باشید و ....

رعایت این دو اصل مهم و تکنیک طلایی در کاهش وزن و لاغری سریع بسیار لازم و ضروریست !

این تکنیک ها به راحتی به دست نیامده اند و با تلاش ، پیگیری و بررسی های زیادی جمع آوری شده اند که بارها و بارها مورد آزمایش قرار گرفته اند و تست شده اند که جواب مناسبی را پس داده اند .

البته یادگیری این تکنیک ها زمان و هزینه های زیادی را از من گرفت تا بهترین نتایج را از آن ها دریافت کنم ، اکنون می خواهم این تکنیک های را در کشور گسترش و آموزش دهم که محقق شدن این امر نیز نیاز به هزینه هایی خواهد داشت .

اما نگران نباش !

شما برای یادگیری این تکنیک های نیازی نیست مانند من وقت و زمان و پول زیادی را هزینه کنید و می توانید با مبلغی بسیار کمتر از من این تکنیک های را یاد گرفته و اجرا کنید تا خیلی سریع و راحت لاغری سریع را تجربه کنید و اندام ایده آل خود را بسازید !

کاهش وزن راه و روش زیادی دارد که اکثرا با عوارض و پشیمانی همراه هستند ، بهترین حالت در کاهش وزن است که یکبار اقدام کنید و برای همیشه لاغر شوید ، به نظر من روشی که شما را برای مدت کوتاهی لاغر کند و بعد به حالت اولیه یا بدتر از آن برگرداند اصلا نمی تواند روش مناسبی باشد ! نظر شما چیست ؟

همانطور که اشاره کردم من هم سال ها با اضافه وزن مواجه بودم و با قدی 183 سانتی متری بالای 100 کیلوگرم وزن داشتم که مشکلات زیادی را برای من به همراه داشت که در بسیاری از موارد مانند پوشیدن لباس – ورزش کردن – مسافرت و مهمانی ها دردساز بود و علاوه بر اینکه خجالتی شده بودم اعتماد به نفسم را هم تا حدودی از دست داده بودم .

برای کاهش وزن و لاغر شدن بارها و بارها اقدام کردم ولی توفیق چندانی نداشتم و بیشتر با شکست مواجه بودم تا موفقیت و خلق تناسب اندام ایده آل ، اما در نهایت تصمیم گرفتم که در این مورد تحقیق کنم و روش هایی را یاد بگیرم که برای همیشه از شر چربی های اضافه خلاص شوم !

با تلاش فراوان و تصمیماتی که گرفتم موفق شدم تکنیک هایی را یاد بگیرم که منجر به لاغری شریع من شدند و هر ماه با کمک این تکنیک ها به راحتی 4 کیلوگرم وزن کم کردم و اندام ایده آل خودم را به دست آوردم ، اگر خواهان کاهش وزن ماندگار هستید حتما این تکنیک ها را یاد بگیرید و اجرا کنید !

چرا تأکید می کنم شما نیز تکنیک های طلایی کاهش وزن را یاد بگیرید ؟

زمانیکه شما از این تکنیک ها استفاده می کنید دیگر مهم نیست کجا هستید و چه کاری انجام می دهید در هر شغل و حرفه ای که باشید و به انجام هر فعالیتی که مشغول هستید ، این تکنیک ها و روش های طلایی می توانند در وقت و زمان شما صرفه جویی کرده و لاغری سریع را برای شما رقم بزنند .

بر اساس تحقیقات ، در حال حاضر 45 درصد از مردم آمریکا برای لاغر شدن خود از برنامه رژیم غذایی یا داروهای لاغری و امثال آن استفاده نمی کنند بلکه از تکنیک های کاهش وزن استفاده می کنند چون در این روش به راحتی می توان از تقلب کردن در طول دوره استفاده کرد ، چون افرادی که از تقلب بهره می برند انگیزه بیشتری برای لاغر شدن دارند و معمولا موفق تر عمل می کنند ، شما هم می توانید از این روش به هدف و خواسته خود برسید .

تکنیک های طلایی کاهش وزن به دو بخش ورزش مناسب و اصلاح آداب غذایی تقسیم می شوند که ورزش مناسب 20 درصد و اصلاح آداب غذایی 80 درصد از مسیر کاهش وزن را تشکیل می دهند که برای تجربه لاغری سریع بهتر است که هر دو بخش با هم و به درستی بکار گرفته شود در این صورت شما می توانید هر ماه به راحتی حداقل 4 کیلوگرم وزن کم کنید .

در دوره راز بدن ایده آل من این دو تکنیک را به طور کامل بیان کرده ام و اکنون می خواهم بسیاری از افراد جامعه را با این روش های طلایی آشنا کنم که به صورت سالم و لذت بخش وزن خود را کاهش دهند و با کمک آن از روش های پر خطر دوری کنند تا در خلق جامعه ای سالم نقش مؤثری داشته باشند .

استفاده از روش های غیر اصولی می تواند در کوتاه مدت عوارض زیادی را به همراه داشته باشد و دردهایی را در بدن بوجود آورد که علاوه بر اینکه سلامتی فرد را به خطر می اندازد بلکه هزینه های مضاعفی را برای فرد و خانواده او در پی خواهد داشت ، ما می خواهیم با کمک شما مانع بروز این اتفاق مهم شویم .

حالا اگر فکر می کنید که این دوره و تکنیک های طلایی کاهش وزن به شما کمک می کند تا خیلی راحت و ساده چربی های اضافه را از بین ببرید و می توانید با کمک این تکنیک ها اندام ایده آل خود را بسازید ! از شما می خواهم اکنون در دوره راز بدن ایده آل من شرکت کنید و از همین الآن تکنیک های آن را بکار ببرید .

اگر می خواهید خیلی راحت و ساده وزن خود را کاهش دهید ، بدون تحمل گرسنگی چربی سوزی عالی داشته باشید و یا اینکه زمان زیادی برای ورزش کردن ندارید و می خواهید با ورزش هایی ساده لاغر شوید دیگر نگران نباشید !

چون در این دوره به شما یاد می دهم که چگونه در تمام اوقات شبانه روز کاملا سیر باشید و با خوردن غذاهای مورد علاقه خود لاغری سریع را تجربه کنید ، در این دوره حتی نیازی نیست ورزش های طولانی مدت انجام دهید و یا در تمام دوره هر روز هفته ورزش کنید .

شما کافیست در این دوره روزانه 30 دقیقه وقت بگذارید تا شما را با صفر تا صد کاهش وزن عالی و ماندگار آشنا کنم و با همین 30 دقیقه ساده برای همیشه لاغر شوید !

بله ، درست متوجه شدید ! تنها 30 دقیقه تلاش مفید و مناسب در روز آن هم نه به طور مداوم و در تمام روزهای هفته و دوره کاهش وزن می تواند شما را به راحتی لاغر کند و اندام ایده آل شما را بسازد ! چون با تکنیک های طلایی کاهش وزن شما در مسیر سالم و درست قدم بر می دارید و چربی سوزی شما به راحتی اتفاق خواهد افتاد !

بر خلاف برنامه های رژیم غذایی و یا سایر روش ها که تنها مختص یک نفر هستند و سایر اعضای خانواده شما در صورت نیاز نمی توانند از آن استفاده کنند ، تکنیک های دوره راز بدن ایده آل من برای تمام اعضای خانواده در تمام سنین مفید خواهد بود و در هر زمان و مکانی می توانند از آن استفاده کنند ، چون تکنیک هایی را یاد خواهید گرفت که برای تمام عمر کاربرد داشته باشد نه برای یک دوره زمانی خاص !

با کمک این تکنیک های وزن شما هرگز به حالت اولیه بر نمی گردد و به راحتی می توانید عمل تثبیت وزن را انجام دهید ، بهتر است بدانید عمل تثبیت وزن یک اقدام بسیار مهم است که اکثرا با آن آشنایی ندارند و همین موضوع منجر به بازگشت وزن آن ها می شود و اکنون شما با این دوره یک گام از سایر دوستان خود جلوتر خواهید بود .

در واقع تکنیک های طلایی دوره راز بدن ایده آل من به شما کمک می کند تا تنها یکبار اقدام کنید و برای همیشه لاغر و جذاب تر بمانید ، به نظر شما این روش چطور است ؟ واقعا ایده آل است ! درسته ؟

در این دوره نیازی نیست که هر ماه هزینه کنید و تنها با یک بار خرید و شرکت در دوره برای همیشه از مزایا و محتوای آن برخوردار خواهید شد و هر لحظه که شما یا یکی از اعضای خانواده شما به چربی سوزی و کاهش وزن نیاز داشته باشید ، می توانید تکنیک های آن را انجام دهید و از راحت بودن آن ها لذت ببرید .

با توجه به اینکه هزینه دریافت برنامه رژیم غذایی بالا بوده و باید برای هر ماه هزینه ای جداگانه پرداخت کنید و در صورتیکه سال بعد با افزایش وزن مواجه شوید برای کاهش وزن مجدد باید مجددا هزینه کنید و این هزینه ها مدام در حال افزایش هستند و از سمتی دیگر اگر از داروهای لاغری که با عوارض خاص خود همراه هستند ، استفاده کنید به مراتب باید هزینه های بالایی را پرداخت کنید .

اگر بخواهید برنامه غذایی برای حداقل 4 دوره یک ماهه دریافت کنید و به طور منظم از آن پیروی کنید باید حداقل 200 هزار تومان هزینه کنید و اگر به هر دلیلی به هدف خود نرسیدید باید هزینه های بیشتری را متحمل شوید تا به وزن ایده آل خود دست یابید .

حالا اگر بعدا به دلایلی با اضافه وزن مواجه شوید ، برنامه های قبلی به هیچ وجه پاسخگوی نیاز شما نخواهند بود و مجبور هستید که دوباره به پزشک مراجعه کرده و برنامه غذایی دیگری دریافت کنید .

این مورد در همه جا وجود دارد و بسیاری از این افراد را دیده ام که مجبور به پرداخت هزینه های اضافه شده اند ، در خانم هایی که تحرک کمتری دارند و خانم هایی که بچه دار می شوند بازگشت وزن به راحتی دیده می شود ، همچنین در آقایان بخصوص بعد از ازدواج و همینطور افراد شاغل و پشت میز نشین به راحتی در معرض افزایش وزن و بازگشت به حالت قبل قرار دارند .

البته فقط این گروه ها در معرض بازگشت وزن وجود ندارند و افرادی که به شکل غیر اصولی وزن کم می کنند و با تثبیت وزن آشنایی ندارند با این مشکل دست و پنجه نرم خواهند کرد ، اما شما از این لحظه به بعد می توانید از این گروه ها فاصله بگیرید و راه درست تر را انتخاب نمایید .

استفاده از داروهای لاغری و دم نوش ها نیز با هزینه ماهانه همراه است و تنها شخص خریدار می تواند از آن ها برای مدتی خاص استفاده کند و اگر بعدا با اضافه وزن مواجه شود یا فردی از اعضای خانواده به چربی سوزی و کاهش وزن نیاز داشته باشد ، این روش هرگز جوابگو نخواهد بود و باید هزینه هایی مضاعف را پرداخت کرد .

استفاده کردن از هر دو روش برای هر فرد با پرداخت هزینه های بالایی همراه است و همانطور که گفتم برای رسیدن به وزن ایده آل خود باید به مراتب بالای 200 هزار تومان هزینه کنید و البته در این روش خبری از تثبیت وزن نیست و تثبیت وزن به دست آمده هزینه های خاص خود را خواهد داشت .

اما در دوره راز بدن ایده آل من کاهش وزن و تثبیت وزن هر دو را یاد خواهید گرفت و دستیابی به وزن ایده آل شما بسیار راحت تر و به صرفه تر خواهد بود و تنها با پرداخت 149900 تومان برای همیشه از مزایای دوره بهره مند می شوید و هرگز نیازی به پرداخت هزینه اضافه ندارید .

من می خواهم به گونه ای این آموزش ها را در اختیار علاقمندان به کاهش وزن و افراد دارای اضافه وزن قرار دهم که با هزینه ای بسیار کم به تناسب اندام ایده آل خود دست یابید !

ارزش ریالی این دوره حداقل 299700 تومان می باشد که شما می توانید با پرداخت تنها 50 درصد این هزینه از مزایای آن بهره مند شوید و علاوه بر لاغری سریع برای همیشه لاغر و جذاب تر بمانید .

حالا اگر می خواهید کاهش وزن سریع را تجربه کنید و برای همیشه لاغر شوید و تصور می کنید که دوره راز بدن ایده آل من می تواند شما را به این هدف برساند و با کمک این تکنیک ها می توانید به راحتی لاغر شوید پس همین الان در این دوره شرکت کن و اندام ایده آل خودت را بساز !

با محتوای دوره راز بدن ایده آل من و هدایای آن بیشتر آشنا شوید !

روش ها و تکنیک های کاهش وزن سریع بدون رژیم غذایی به ارزش ریالی 149900

این محصول شامل تکنیک های اصلاح آداب غذایی و ورزش مناسب است که برای کاهش وزن و لاغری سریع لازم و ضروریست !

کاهش وزن با کمک قدرت ذهن به ارزش ریالی 74900

این محصول برای تقویت ذهن – کاهش وزن با مدیتیشن – مدیریت سرمایه و بازگرداندن هزینه دوره به زندگی شما بسیار مفید خواهد بود !

روانشناسی کاهش وزن در هفت گام به ارزش ریالی 74900

در این محصول با روانشناسی کاهش وزن به طور کامل آشنا می شوید و می توانید به راحتی مشکلات زندگی خود را حل کنید و علاوه بر کاهش وزن برای تثبیت وزن نیز بسیار مفید خواهد بود !

علاوه بر هدایای فوق برای این دوره 60 روز ضمانت و گارانتی ویژه در نظر گرفته شده است که اگر در این مدت شما نتوانید با کمک تکنیک های ما کاهش وزن مناسبی را تجربه کنید و هدف خود برسید ، کافیست برای ما ایمیل ارسال کنید یا با ما در ارتباط باشید تا بدون هیچ قید و شرطی هزینه پرداختی را به شما برگردانیم !

حالا اگر تصمیم گرفتید و برای لاغر شدن جدی و مصمم هستید و واقعا می خواهید برای همیشه لاغر شوید و اندام ایده آل خود را آنگونه که می خواهید بسازید از شما می خواهم که همین الآن در دوره راز بدن ایده آل من شرکت کنید و با من همراه باشید تا گام به گام به شما آموزش دهم چگونه به راحتی لاغر شوید و برای همیشه لاغر و جذاب تر بمانید !

علاوه بر هدایایی که برای این دوره در نظر گرفته ام به مناسبت نیمه شعبان و ولادت امام زمان ( عج ) یک تخفیف عالی و 50 درصدی نیز برای 50 نفر اول که خواهان شرکت در این دوره هستند در نظر گرفته ام تا بتوانند به راحتی و با هزینه ای بسیار کم اندام ایده آل خود را بسازند .

شما نیز می توانید یکی از 50 نفر خوش شانسی باشد که کد تخفیف aid50 را دریافت می کنید ! فراموش نکنید این کد را باید در صفحه خرید دوره وارد کنید تا تخفیف برای شما اعمال گردد .

شما در این دوره ثبت نام نکرده اید
راز بدن ایده آل من

به اشتراک بگذارید

راز بدن ایده آل من

149,900 تومان

خرید این دوره

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
Leila Rh در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام...چند نفر تا حالا از این دوره استفاده کردن و جواب گرفتن؟؟تضمین شده است؟؟اصلا عملیه؟
راستش توضیحاتتون و تخفیف 50درصدی واقعا وسوسه کنندست
من آبان ماه رژیممو شروع کردم رژیم خاصی نیست البته فقط کم خوردنه اما همون یک ماه و نیم اول 5-6کیلو کم کردم و دیگ نتونستم و وزنم ثابت مونده ورزش میکنم سایز کم میکنم از دور شکمم ولی هرروز نمیشه ورزش کرد و احساس میکنم دوباره سایز ب حالت اول بر میگرده؟آیا دوره بدن ایده آل من باعث کاهش وزن و سایزم باهم میشه؟؟واقعا تاثیر داره؟؟این دوره ی چه جوری بهمون کمک میکنه؟
درضمن من 161 قدمه و 63کیلو70 گرم وزنمه

ابراهیم رجب زاده در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۲

سلام دوست عزیز

خوشحالم که تاکنون موفق به کاهش وزن شدی ! با تکنیک های دوره می توانید تکمیلش کنید

بله ، تمام تکنیک های این دوره عملی هستند و برای کاهش وزن دائمی مفیدند ، همانطور که گفتم شما یاد می گیرید آداب غذایی سالمی داشته باشید چون یکی از مهمترین راه حال های کاهش وزن دائمی این موضوع است و با اصلاح آداب غذایی  شما اشتهای خود را کنترل می کنید و به اندازه نیاز بدن کالری دریافتی می کنید و در کنار آن ورزش های ساده ای را انجام می دهید که علاوه بر لاغر شدن راحت ، می توانید مانع برگشت وزن شوید !

افرادی که از این تکنیک ها استفاده کردند تا 13 کیلوگرم وزن کم کردن ! در ضمن بر اساس ورزشی که انجام می دهید ، می توانید میزان کاهش وزن خود را تغییر دهید و یا اینکه روی کاهش سایز کار کنید و نیازی نیست هر روز ورزش کنید ، خود من بعضی از هفته ها فقط 3 روز در حد نیم ساعت ورزش می کردم .

تکنیک های این دوره به شما کمک می کند که به سبک دلخواه خود لاغر شوید ، یعنی خوراک هایی که دوست دارید بخورید و ورزشی که دوست دارید انجام دهید و هر زمان که دوست دارید برای لاغر شدن اقدام کنید و هیچ چیزی برای شما اجباری نیست ، چون همه چیز لدت بخش خواهد بود !

اگر توضیحات بیشتری لازم دارید با من در ارتباط باشید .

امیدوارم شادتر ، سلامت تر و موفق تر باشید

پاسخ

مطالب مرتبط