شبکه های اجتماعی

aparat

راز بدن ایده آل من

  • 6 آذر 1396
  • 455
  • 1

تا لاغری سریع و تناسب اندام ایده آل خود تنها یک گام فاصله دارید !

کافیست که تنها کمتر از نیم ساعت وقت بگذارید تا در این دوره به صورت تضمینی به شما آموزش دهم فقط یک بار اقدام کنید و برای همیشه از شر چاقی و اضافه وزن خلاص شوید !

در این دوره شما :

یاد می گیرید چگونه با ورزش مورد علاقه خود بهترین نتیجه را دریافت کنید .

بهترین ورزش های فرم دهی بدن را یاد گرفته و خیلی راحت و ساده انجام می دهید .

با تلاش روزانه کمتر از نیم ساعت کاهش وزن و لاغری سریع را تجربه کنید .

در صورت نیاز حتی می توانید بدون ورزش نیز وزن کم کنید .

یاد می گیرید بدون تحمل گرسنگی و بدون انجام ورزش های سخت لاغر شوید .

پشرفت شما در کاهش وزن فوری خواهد بود و با عشق و علاقه صورت می گیرد !

با تکنیک های این دوره ، کاهش وزن شما دائمی خواهد بود و بازگشتی نخواهد داشت !

هرگز نیازی به حذف غذاهای دلخواه برای لاغری سریع و ماندگار نخواهید داشت .

به راحتی باورها و افکار منفی خود را نسبت به کاهش وزن و سایر موارد در زندگی تغییر می دهید .

خیلی راحت و ساده استاد لاغری سریع خود و خانواده می شوید و مانند یک متخصص عمل خواهید کرد .

یاد می گیرید در هر شرایط به شکلی لذت بخش خود را کنترل کنید و از لحاظ روانی کاملا آماده خواهید بود .

تکنیک هایی را یاد می گیرید که هیچ کس و هیچ چیز نتواند مانع موفقیت شما شود !

می توانید برای خود برنامه رژیم لاغری بنویسید ( البته با تکنیک های طلایی کاهش وزن نیازی به این کار نیست )

هرگز نیازی به استفاده از دم نوش های لاغری و یا نوشیدنی های چربی سوز ندارید !

بدون مصرف داروهای لاغری به تناسب اندام ایده آل خود می رسید !

در هزینه های خود به شکل عالی صرفه جویی می کنید !

روش هایی برای کسب ثروت و مدیریت سرمایه های خود یاد خواهید گرفت که در واقع شرکت در این دوره برای شما رایگان تمام خواهد شد .

لاغری سریع و کاهش وزن راز و رمزهای خاص خود را دارد و نمی توان بدون استفاده از این تکنیک ها به راحتی پیشرفت کرد و تناسب اندام ایده آل خود را به دست آورد ، با بکارگیری تکنیک های طلایی کاهش وزن  می توان تمام موانع موجود در مسیر لاغر شدن را راحت و ساده دور زد و فوری تناسب اندام مورد نظر خود را به دست آورید .

می خواهم با شما صادقانه صحبت کنم ...

شاید بهتر باشد بدانید که من هم مانند میلیون ها نفر دیگه از افراد جامعه دچار اضافه وزن بودم و تقریبا تا سن 30 سالگی با آن مواجه بودم و در اکثر مواقع باعث رنج و عذاب من می شد و به حتی مورد تمسخر دوستان و نزدیکانم قرار می گرفتم و بخصوص در فعالیت های ورزشی در مدرسه و دانشگاه به شدت ضعیف بودم و هرگز فعالیتی را به اتمام نمی رساندم ، حتی دویدن 540 متر در زنگ ورزش برای من سخت بود و بازی کردن من در زمین فوتبال فقط در خط دفاع بود و نمی توانستم مانند سایر بازیکنان در زمین بدوم و از بازی لذت ببرم و این موضوع نه تنها خود من بلکه هم تیمی های من را هم نگران می کرد و گاها با تمسخر کردن آن ها همراه می شد .

زمانیکه تصمیم گرفتم لاغر شوم مدام از خودم می پرسیدم چگونه لاغر شوم و تلاش های زیادی برای لاغر شدن انجام دادم ، اما فرد با تجربه ای در کنارم نبود تا به من کمک کند و بیشتر اقدامات اولیه من با شکست مواجه می شد !

دوست عزیز ، من اشتباه بسیار بدی که داشتم این بود از افرادی که هیچ تجربه ای در کاهش وزن نداشتند کمک می گرفتم و از اینگونه افراد می پرسیدم که چگونه لاغر شوم ؟

متأسفانه هر توصیه ای که از طرف دوستان و آشنایان به من می شد می پذیرفتم و تا حد امکان بکار می بردم ولی خیلی زود با شکست مواجه می شدم و بعد از مدتی دوباره شروع می کردم و بازم شکست می خوردم چون هیچ کدام از آن روش ها لذت بخش نبود و نه تنها با لاغری سریع همراه نبود بلکه کمترین کاهش وزن ممکن هم به سختی انجام می شد و واقعا نمی توانستم به راحتی لاغر شوم .

با روش های که پیشنهاد می شد و بکار می بردم اصلا از تحمل گرسنگی در امان نبودم و توان انجام ورزش های سخت را هم نداشتم به همین دلیل زود خسته می شدم و قید کاهش وزن را می زدم .

به یاد دارم آخرین باری که به روش های اطرافیانم که هیچ تجربه ای در این کار نداشتند عمل کردم حدود یک ماه طول کشید و واقعا برای من عذاب آور بود ، چون هم تنبل بودم و هم تحمل گرسنه ماندن را نداشتم ولی به هر شکلی که شد حدود یک ماه تحمل کردم و از برنامه هایی که برای رژیم لاغری به من می دادند استفاه می کردم و زمانیکه خودم را وزن کردم حتی کاهش وزن من در عین ناباوری به نیم کیلوگرم نمی رسید و این واقعا برای من بد بود و بار دیگر بی خیال کاهش وزن و لاغر شدن شدم و همین اضافه وزن و چاق شدن من ادامه داشت تا اینکه به 100 کیلوگرم رسیدم و دیگر تحمل نداشتم چون واقعا اوضاع برای من سخت و نگران کننده شده بود و اعتماد به نفسم به شدت پایین آمده بود  و خواب خوبی هم نداشتم و گاها شب ها از خروپف کردن خودم می ترسیدم چون اگر پیش دوستانم میرفتم و یا در منزل اقوام بودم هم برای آن ها عذاب آور بود و هم برای خودم بد بود چون بیشتر شب از خجالت خوابم نمی برد .

اگر می پرسید چگونه لاغر شوم و واقعا خواهان لاغری سریع و لذت بخش هستید و می خواهید اندام ایده آل خود را به زیبایی بسازید ، پیشنهاد می کنم حتما تکنیک های طلایی کاهش وزن در این دوره را یاد بگیرید !

همانطور که بیان کردم من کمی تنبل بودم و اصلا حوصله استفاده کردن از یک برنامه رژیم لاغری را نداشتم و فرد با تجربه ای هم در کنارم نبود تا به من مشاوره بدهد و راهنمایی صحیح انجام دهد و هر کدام از افرادی که به من مشاوره می دادند به نوعی مرا به سمت نابودی و عذاب کشیدن هدایت می کردند ، به همین دلیل چندین بار در لاغر شدن و رسیدن به تناسب اندام مورد نظر خودم شکست خوردم ولی تسلیم نشدم و ادامه دادم تا اینکه بالاخره موفق شدم خودم تکنیک هایی را پیدا کنم که فراتر از انتظار خودم بود !

با توجه به دانش و تجربه ای که به دست آوردم به این نتیجه رسیدم که کاهش وزن بر خلاف تصور خودم و دیگران به هیچ وجه نیاز به تحمل گرسنگی ، داشتن برنامه رژیم غذایی منظم ، استفاده از داروهای لاغری و انجام ورزش های سخت ، طولانی و طاقت فرسا ندارد و تنها با 2 تکنیک طلایی می توان برای همیشه از شر چربی های اضافه خلاص شد و لاغری سریع را تجربه کرد و جالب این است که همین تکنیک ها برای تثبیت وزن بسیار عالی هستند و در دوران تثبیت وزن نیازی به برنامه های دوران رژیم لاغری ندارید .

شما هم با اجرای این تکنیک ها می توانید به راحتی لاغر شوید و حتی به یک متخصص تبدیل شوید و دیگر از افراد بی تجربه نپرسید که چگونه لاغر شوم ، چون خود شما صفر تا صد لاغری سریع را یاد گرفته اید و می دانید چگونه بدون رژیم لاغری به جنگ چربی های اضافه بروید و پیروز شوید !

در دوره راز بدن ایده آل من باید چکار کنم ؟

در این دوره کافیست شما روازنه تنها نیم ساعت وقت بگذارید و تکنیک های طلایی کاهش وزن را انجام دهید تا لاغری سریع را به صورت تضمینی به شما آموزش دهم و برای همیشه با چربی های اضافه خداحافظی کنید !

البته لازم نیست که این تلاش را هر روز انجام دهید و یا اینکه تمام هفته به ورزش کردن مشغول شوید و ورزش هایی را که دوست ندارید انجام دهید ، بلکه به شما آموزش می دهم که با عشق و علاقه لاغری سریع را تجربه کنید و ورزش مورد علاقه خود را دنبال کنید و اگر وقت چندانی برای ورزش کردن نداشته باشید روش های را به شما آموزش خواهم داد که بتوانید بدون ورزش نیز وزن کم کنید .

لازم به ذکر است خود من در بعضی از هفته ها نهایتا 3 یا 4 روز ورزش می کردم و هرگز میزان ورزش کردن من از 30 دقیقه تجاوز نمی کرد ! چون اصولی و لذت بخش ورزش می کردم و باور داشتم که این میزان برای من کافیست و همینطور هم شد !

اکنون شما نیز می توانید از این تکنیک ها به راحتی استفاده کنید .

در این دوره تمام راز و رمزهای لاغری سریع را که خود من مورد استفاده قرار دادم به همراه سایر تکنیک ها که بر اساس استاندارهای جهانی هستند در اختیار شما قرار خواهم داد و شما را با صفر تا صد لاغری سریع بدون رژیم لاغری آشنا می کنم و شما یاد خواهید گرفت که چگونه و به چه میزان وزن کم کنید .

برای انجام تکنیک های طلایی کاهش وزن ، باید سختی ها را تحمل کنم ؟

مسلما خیر ! اگر تمام تکنیک های دوره را به خوبی انجام دهید که قطعا به دلیل سادگی و لذت بخش بودن آن ها شما به راحتی آن ها را انجام می دهید و با تلاش روزانه کمتر از نیم ساعت می توانید هر هفته کاهش وزن چشمگیری را تجربه کنید .

من تمام این تکنیک ها را بررسی و اجرا کردم و در دو حالت موفق شدم وزن خود را کاهش دهم ، در حالت اول روزانه حدود نیم ساعت ورزش می کردم که البته در این مدت هر هفته 2 یا 3 روز را استراحت می کردم و در کنار آن از تکنیک های طلایی کاهش وزن استفاده می کردم که با لاغری سریع همراه بود و کاهش وزن من در هر هفته و هر ماه چشمگیر بود و بعد از آن برای مدتی ورزش را کنار گذاشتم و تنها تکنیک های طلایی کاهش وزن اجرا می کردم چون می خواستم این روش را نیز تست کنم و خوشبختانه کاهش وزن در این مدت هم خوب و رضایت بخش بود .

با یکی از خاصیت های بکارگیری تکنیک های طلایی کاهش وزن آشنا شوید !

این کاملا درست است که پیروی کردن از برنامه های رژیم لاغری سخت و طاقت فرساست و استفاده از داروهای لاغری یا سایر موارد دیگر بی خطر نیست اما این موراد تنها روش های لاغری سریع نیستند و می توانید با اجرای تکنیک های طلایی کاهش وزن خیلی راحت و ساده تناسب اندام ایده آل خود را به دست بیاورید .

برای اینکه لاغری سریع و ماندگاری را تجربه کنید باید ابتدا از اشتباهات رایج دوری کنید و روش های مناسب را جایگزین آن ها نمایید ، در غیر اینصورت تلاش های شما بی فایده خواهد بود و حالت هایی پیش می آید که اصلا خوشایند نیست که چند حالت آن را بررسی می کنیم !

حالت اول : شما مدت زمان زیادی ورزش می کنید و کالری زیادی را از دست می دهید ولی به دلیل آداب غذایی غلط بعد از ورزش کالری بالایی را دریافت می کنید که کالری از دست رفته را جبران کرده و مقداری اضافی وارد بدن می کنید که منجر به افزایش چربی در بدن می شود .

حالت دوم : شما ورزش هایی را دنبال می کنید که خاصیت کاهش وزن ندارند و تنها برای تقویت عضلات بدن مفید هستند و با توجه به اینکه بدن خسته می شود نیاز به انرژی پیدا می کند که شما را به غذا خوردن وادار خواهد کرد که نهایتا باعث افزایش وزن می شود .

حالت سوم : شما وقتی برای ورزش کردن ندارید و تصمیم می گیرید که گرسنگی را تحمل کنید و یا اینکه از برنامه رژیم لاغری را دیگران استفاده کنید که هر دو مورد اشتباه هستند و کمکی به شما نخواهند کرد ، چون کاهش وزن در این حالت موقتی بوده و در اولین فرصت بدن وزن از دست رفته را بر می گرداند .

همیشه گفته ایم که با گرسنگی لاغر نشوید اما شاید برای شما نیز سؤال باشد که چرا نباید با تحمل گرسنگی وزن کم کنیم ؟

دوست عزیز زمانیکه با تحمل گرسنگی می خواهید وزن کم کنید سوخت و ساز بدن در حالت اضطراری و ذخیره کردن قرار می گیرد و همین دلیل باعث می شود کاهش وزن سخت شود و اگر وزن شما کم شود بعد از اینکه به حالت عادی غذا خوردن را شروع کنید بیش از مقداری که وزن کم کرده اید با اضاقه وزن مواجه می شوید ، چون شما نمی توانید تا ابد گرسنگی را تحمل کنید پس لطفا از همین لحظه دور اشتباهات رایج در کاهش وزن و لاغری سریع را خط بکش !

همانطور که می دانید حل هر مسئله و هر مشکلی سخت است ولی اگر راز و رمز حل کردن آن را بدانید سختی آن از بین می رود و به لذت تبدیل می شود ، لاغری سریع نیز همینگونه است و اگر از روش درست و اصولی اقدام کنید پیشرفت و موفقیت شما تضمینی خواهد بود .

دوست عزیز باید بدانید برای لاغری سریع چه چیزی لازم است و راه آن چیست و بر اساس آن عمل کنید ، اگر اینگونه عمل کنید مکان و زمان برای شما بی معنا خواهد بود و هر زمانیکه که دوست داشته باشید می توانید به لاغری سریع و تناسب اندام خود کمک کنید و همیشه اندام ایده آل خود را حفظ کنید .

دوست عزیز ، بهتر است این نکته را بدانید تا دست به اقدامات خطرناک نزنید !

برای اینکه یک کیلو از وزن خود را کاهش دهیم باید 7000 کالری بسوزانیم ، حالا اگر بخواهیم در یک هفته 3 کیلو وزن کنیم باید در این هفته 21000 کالری از دست دهیم که برای انجام این کار دو روش وجود دارد که باید هر دو مورد را انجام دهیم ، یکی اینکه به شدت ورزش کنیم و دوم اینکه نوشیدن آب و مصرف غذا را به شدت کاهش دهیم که این روش کاملا بر خلاف قوانین کاهش وزن ایده آل و لاغری سریع بوده و بیش از حد مجاز است ، علاوه بر اینکه بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد بود وزن خیلی سریع به حالت اول بر می گردد .

اما اگر بخواهیم در طی یک هفته تنها یک کیلوگرم وزن کم کنیم باید 7000 کالری را در هفته یعنی 1000 کالری را در روز از دست دهیم که با تکنیک های که بهت آموزش می دهم بسیار آسان و لذت بخش خواهد بود و باید کمی عاقلانه فکر کرد چون یک کیلوگرم کاهش وزن بدون تحمل گرسنگی و بدون ورزش های سخت و طاقت فرسا واقعا عالی و لذت بخش است چون در ماه می شود 4 کیلوگرم و در سال می توان حدود 50 کیلوگرم کاهش وزن عالی و بدون بازگشت را تجربه کرد .

تصور کنید با این تفکر شما می توانید کمتر از یک سال به راحتی اندام ایده آل خود را بسازید ، چون امکان اینکه شما 50 کیلوگرم اضافه وزن داشته باشید خیلی خیلی کم است و علاوه بر اینکه می توانید به راحتی لاغر شوید بلکه می توانید برای همیشه نیز لاغر بمانید ، چون خود شما مانند یک متخصص کار بلد خواهید بود .

شاید بپرسید بهتر است چگونه لاغر شوم ؟ و یا دوره راز بدن ایده آل من ، چه دستاوردی برای شما خواهد داشت ؟

در این دوره شما :

یاد می گیرید چگونه با ورزش مورد علاقه خود بهترین نتیجه را دریافت کنید .

بهترین ورزش های فرم دهی بدن را یاد گرفته و خیلی راحت و ساده انجام می دهید .

با تلاش روزانه کمتر از نیم ساعت کاهش وزن و  لاغری سریع را تجربه کنید .

در صورت نیاز حتی می توانید بدون ورزش نیز وزن کم کنید .

یاد می گیرید بدون تحمل گرسنگی و بدون انجام ورزش های سخت لاغر شوید .

پشرفت شما در کاهش وزن فوری خواهد بود و با عشق و علاقه صورت می گیرد !

با تکنیک های این دوره ، کاهش وزن شما دائمی خواهد بود و بازگشتی نخواهد داشت !

هرگز نیازی به حذف غذاهای دلخواه برای  لاغری سریع و ماندگار نخواهید داشت .

به راحتی باورها و افکار منفی خود را نسبت به کاهش وزن و سایر موارد در زندگی تغییر می دهید .

خیلی راحت و ساده متخصص لاغری سریع خود و خانواده می شوید و برای همیشه به مانند یک متخصص عمل خواهید کرد یاد می گیرید در هر شرایط خود را کنترل کنید و از لحاظ روانی کاملا آماده خواهید بود .

تکنیک هایی را یاد می گیرید که هیچ کس و هیچ چیز نتواند مانع موفقیت شما شود !

می توانید برای خود برنامه رژیم لاغری بنویسید ( البته با تکنیک های طلایی کاهش وزن نیازی به این کار نیست )

هرگز نیازی به استفاده از دم نوش های لاغری و یا نوشیدنی های چربی سوز ندارید !

بدون مصرف داروهای لاغری به تناسب اندام ایده آل خود می رسید !

در هزینه های خود به شکل عالی صرفه جویی می کنید !

روش هایی برای کسب ثروت و مدیریت سرمایه های خود یاد خواهید گرفت که در واقع شرکت در این دوره برای شما رایگان تمام خواهد شد .

دوره راز بدن ایده آل من برای چه افرادی مناسب است ؟

این دوره مزایای بیشماری دارد و به گونه ای طراحی شده است که برای تمام افراد در سنین مختلف و برای تمام اعضای خانواده شما مناسب است و اگر بجز شما افرادی دیگر در بین اعضای خانواده مشکل اضافه دارند می توانند با کمک این تکنیک ها به راحتی لاغر شوند .

در واقع شما با تهیه این دوره علاوه بر لاغری سریع در هزینه های خود صرفه جویی بسیار زیادی را انجام خواهید ، چون این دوره مانند برنامه های رژیم لاغری نیست که برای یک ماه و برای یک وزن خاص طراحی شده باشد و شما می توانید در تمام عمر از تکنیک های آن استفاده کنید و فقط یکبار هزینه را پرداخت خواهید کرد .

اما صادقانه بگویم : این دوره برای افرادی مناسب است که واقعا می خواهند برای همیشه لاغر شوند ، اگر واقعا می خواهید اندام ایده آلی داشته باشید و برای همیشه با چربی های اضافه خداحافظی کنید ، مطمئن هستم این دوره برای شما مناسب خواهد بود !

دوره راز بدن ایده آل من با برنامه های رژیم لاغری و سایر روش ها تفاوت بسیار زیادی دارد که تاکنون متوجه آن شده اید و در ادامه بازم توضیح خواهم داد که چرا متفاوت است و چرا می خواهم شما با تکنیک های این دوره لاغر شوید !

شاید بخواهید در مورد تفاوت این دوره با برنامه رژیم غذایی بیشتر بدانید ! باید به اطلاع شما برسانم در دوره راز بدن ایده آل من علاوه بر مزایای فوق شما با 20 ورزش عالی برای کاهش وزن آشنا می شوید که با انجام هر کدام می توانید به راحتی لاغر شوید .

اما ورزش تنها 20 درصد در کاهش وزن تأثیر گذار است و اگر آداب غذایی شما غلط باشد این 20 درصد به خاطر 80 درصد آداب غذایی غلط از بین خواهد رفت و نه تنها وزن کم نمی کنید بلکه منجر به افزایش وزن شما خواهد شد .

در این دوره شما خیلی راحت و ساده اصلاح آداب غذایی را انجام خواهید داد و پیشرفت خود در کاهش وزن و لاغری سریع را در همان هفته اول مشاهده خواهید کرد !

چرا اصلاح آداب غذایی با کمک تکنیک های طلایی کاهش وزن لازم و ضروریست و با کمک این تکنیک چگونه لاغر شوم ؟

این تکنیک و روش ایده آل باعث می شود که :

وعده های غذایی منظم با حجم دلخواهی داشته باشید .

از حذف غذاهای دلخواه و کاهش وعده های غذایی در امان خواهید باشید .

می توانید بدون تحمل گرسنگی وزن خود را کاهش دهید .

هضم غذاهای شما بسیار ساده و آسان می شود .

می توانید کالری دریافتی را به گونه ای کاهش دهید که حجم غذای شما هرگز کم نشود .

کاهش کالری دریافتی برای شما تنها از کالری های مضر خواهد بود نه از غذاهایی که دوست دارید و مصرف می کنید .

ضمن تجربه لاغری سریع ، در هزینه های خود به شکل عالی صرفه جویی خواهید کرد که این زندگی شما را لذت بخش تر خواهد کرد ، چون هم لاغر می شوید و هم پول خود را از دست نمی دهید !

اگر به دنبال بهترین ورزش برای کاهش وزن هستید بهتر است بدانید که استفاده از ورزش دلخواه و درست در کنار این تکنیک ها بهترین دستاورد و نتایج را برای شما به همراه خواهد داشت .

دوره راز بدن ایده آل من کاملترین و ایده آل ترین دوره برای لاغری سریع و ماندگار است که به شما کمک می کند تا به اندازه دلخواه و به سبک دلخواه خود لاغر شوید ! سبک دلخواه شما ممکن است کاهش وزن با کمک ورزش باشد یا اینکه بخواهید بدون ورزش و به آرامی لاغر شوید و یا اینکه سلیقه ای دیگر برای لاغری سریع و ماندگار داشته باشید .

دوره راز بدن ایده آل من تمام راز و رمزهای لاغری سریع از صفر تا صد را در اختیار شما قرار می دهد و تکنیک های آن برای همیشه در کنار شما خواهند بود و خیلی راحت و ساده به بخشی از زندگی از شما تبدیل می شوند که منجر به حذف چربی های اضافه شما برای همیشه خواهند شد و البته این اقدام کردن شماست که می تواند بهترین نتایج و دستاورد را برای شما رقم بزند ، اگر آماده ساخت بدن ایده آل خود هستید این دوره به شما کمک خواهد که با کمترین زمان و کمترین هزینه به هدف خود برسید .

با تکنیک های طلایی کاهش وزن که توسط اندام ساز آماده شده اند حتی تنبل ترین فرد توانسته است هفته ای نیم کیلوگرم وزن خود را کاهش دهد .

برای یادگیری تکنیک ها و ترفندهای لاغری سریع تلاش های زیادی صورت گرفته است تا بهترین تکنیک ها را گردآوری کنیم و در اختیار علاقمندان قرار دهیم ، برای این تلاش ها زمان و هزینه زیادی را انجام داده ایم اما شما دوست عزیز نیازی نیست مانند من برای تناسب اندام خود هزینه ای بالا پرداخت کنید و زمان زیادی را صرف کنید ، به همین دلیل تصمیم گرفتم که دوره راز بدن ایده آل من را با هزینه ای نسبتا کم در اختیار دوستداران کاهش وزن قرار دهم .

در طی این دوره خود من از لحظه اول تا لحظه آخر در کنار شما خواهم بود و هر زمان که نیازی به کمک و مشورت داشته باشید من به شما کمک خواهم تا بهترین نتیجه را به دست بیاورید و همانطور که می خواهید لاغر شوید !

این یک واقعیت است که همه ما دوست داریم به راحتی لاغری سریع را تجربه کنیم و هرگز چاق نشویم !

رسیدن به این هدف بدون داشتن اطلاعات کافی و بهره بردن از تکنیک های طلایی کاهش وزن کمی سخت و دشوار است و اگر از این راز و رمزها آگاهی نداشته باشید نباید انتظار داشته باشید تا به راحتی دیگران وزن کم کنید و از شر گرسنگی در امان باشید و از سمتی برای همیشه نیز لاغر بمانید و هرگز چاق نشوید !

دوره راز بدن ایده آل من به شما کمک می کند تا از تمام راز و رمزهای لاغری سریع اطلاع پیدا کنید و خیلی راحت و ساده از شر چربی های اضافه خلاص شوید ، در این دوره نیازی به تحمل گرسنگی و انجام ورزش های سخت و طولانی نیست و حتی نیازی ندارید که ورزش های ساده را نیز به مدت زیاد انجام دهید .

در این دوره شما با تکنیک های طلایی کاهش وزن از صفر تا صد آشنا می شوید و نحوه انجام دادن و استفاده از آن ها را به خوبی یاد خواهید گرفت و میزان کاهش وزن خود را به اندازه دلخواه خود تعیین خواهید کرد و ما شما را مجبور به انجام کار خاصی نمی کنیم ، چون به شما یاد می دهیم که با عشق و علاقه لاغر شوید !

بکارگیری تکنیک های دوره چقدر زمان لازم دارد ؟

یادگیری و اجرای این تکنیک ها نیاز به وقت و زمان زیادی ندارد ، چون اصلا پیچیده نیستند و خیلی راحت می توان آن ها را انجام داد و با تلاش روزانه کمتر از نیم ساعت می توان به متخصص کاهش وزن تبدیل شد ، این تکنیک ها به شما یاد می دهند که چگونه با حفط حجم وعده غذایی و یا با افزایش آن مانع دریافت کالری بیشتر و مضر شد و همچنین سرعت سوخت و ساز بدن شما را بالا می برند تا لاغری سریع و بهتر صورت گیرد و نهایتا علاوه بر کاهش وزن چشمگیر باعث تثبیت وزن بدست آمده می شوند .

ثبیت وزن به دست آمده یکی از مهمترین اقداماتی است که فرد در کاهش وزن باید بداند ولی متأسفانه بسیاری از افراد با این روش و ترفند آشنایی ندارند و بعد از اینکه مقداری از وزن خود را کم می کنند بعد از حدود یکسال و یا کمتر وزن آن ها به حالت اولیه بر می گردد و مجددا باید از اول برای لاغر شدن اقدام کنند و یا اینکه از برنامه های رژیم لاغری ویژه برای تثبیت وزن استفاده کنند که خود نیز شامل هزینه های بیشتری خواهد بود ، اما شرکت کنندگان دوره راز بدن ایده آل من  در انجام این هزینه ها صرفه جویی خواهند کرد .

دوست عزیز از شما می خواهم همین الآن تصور کنید که با روش های مختلفی وزن دلخواه خود را به دست آورده اید ولی نمی دانید چگونه آن را تثبیت کنید و از سمتی دیگر دوست دارید مانند روزهای قبل از دوران کاهش وزن به غذا خوردن مشغول شوید و غذاهای دلخواه خود را مصرف کنید !

حالا اگر اینگونه رفتار کنید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ همان ماه اول با اضافه وزن مواجه خواهید شد و باید مجددا برای کاهش وزن اقدام کنید ، اما اگر تکنیک های طلایی کاهش وزن را یاد گرفته باشید دیگر نگران این موضوع نخواهید بود و برای همیشه همانگونه که دوست دارید غذا می خورید و هم وزن کم می کنید و تثبیت وزن را انجام می دهید .

دوره راز بدن ایده آل من را می توان بهترین و ایده آل ترین دوره برای لاغری سریع دانست ، چون به گونه ای طراحی شده است که برای شما و تمام اعضای خانواده شما مناسب خواهد بود و خبری از برنامه های رژیم لاغری سخت و طاقت فرسا در این دوره نیست و این قابلیت را دارد که در هر زمان و هر مکان که بخواهید از آن استفاده کنید .

دوست عزیز هرگز نگران نباش !

اگر اکنون بنا به دلایلی شما شرایط استفاده از تکنیک های دوره را نداشته باشید ، می توانید در ماه های آینده و یا سال آینده از آن ها استفاده کنید و این تکنیک ها هرگز منسوخ نخواهند شد و برای تمام عمر کاربرد دارند ، از این لحاظ است که می گوییم دوره راز بدن ایده آل من بهترین و ایده آل ترین دوره کاهش وزن است .

اما با وجود همه مزایایی که این دوره برای شما خواهد داشت من یک ضمانت و گارانتی 60 روزه را برای این دوره در نظر گرفته ام و در این مدت خود من نیز در کنار شما خواهم بود و اگر دوره راز بدن ایده آل من به هر دلیلی نتواند رضایت شما را رقم بزند و شما پیشرفت و نتایج دلخواهی را به دست نیاورید تمام هزینه پرداختی را به شما بر می گردانیم .

هدف من از طراحی این دوره و آموزش لاغری سریع این است که بتوانیم با کمک هم در ساخت جامعه ای با تناسب اندام ایده آل سهیم باشیم و بتوانیم برترین روش کاهش وزن و سبک زندگی سالم را در بین خانواده های ایرانی رواج دهیم .

دوست عزیز ، من برای لاغر شدنم معجزه نکردم ! فقط تکنیک های این دوره را به خوبی انجام دادم و لاغری سریع برای من رخ داد و اکنون سال هاست با همین شیوه در حال تثبیت آن هستم و مطمئن هستم که شما هم می توانید به راحتی لاغر شوید .

حالا می خواهم در هر خانواده ایرانی یک اندام ساز باشد تا بتواند مانع چاق شدن اعضای خانواده خود شود و به افراد دارای اضافه وزن در خانواده خود کمک کند بدون پرداخت هزینه اضافه لاغر شود ، چون این دوره برای کاهش وزن هر فرد در هر سن و در هر وزنی مناسب خواهد بود و مانند برنامه های رژیم لاغری نیست که برای یک فرد و یک ماه طراحی شده باشد .

تکنیک های این دوره برای تمام افراد مفید است و کاهش وزن برای خانم ها و همچنین کاهش وزن برای آقایان با این تکنیک ها بسیار ساده و راحت خواهد بود !

اگر شما هم می پرسید چگونه لاغر شوم و یا اینکه مانند من دوست دارید که تنها یکبار اقدام کنید و برای همیشه از شر چربی های اضافه خلاص شوید و در این مدت از تحمل گرسنگی و انجام ورزش های سخت و طاقت فرسا در امان باشید دوره راز بدن ایده آل من به شما کمک خواهد کرد که خیلی راحت و ساده به این هدف و رؤیا برسید !

مزایایی که دوره راز بدن ایده آل من برای شما به همراه خواهد داشت !

یاد می گیرید چگونه با ورزش مورد علاقه خود بهترین نتیجه را دریافت کنید .

بهترین ورزش های فرم دهی بدن را یاد گرفته و خیلی راحت و ساده انجام می دهید .

با تلاش روزانه کمتر از نیم ساعت کاهش وزن و  لاغری سریع را تجربه کنید .

در صورت نیاز حتی می توانید بدون ورزش نیز وزن کم کنید .

یاد می گیرید بدون تحمل گرسنگی و بدون انجام ورزش های سخت لاغر شوید .

پشرفت شما در کاهش وزن فوری خواهد بود و با عشق و علاقه صورت می گیرد !

با تکنیک های این دوره ، کاهش وزن شما دائمی خواهد بود و بازگشتی نخواهد داشت !

هرگز نیازی به حذف غذاهای دلخواه برای  لاغری سریع و ماندگار نخواهید داشت .

به راحتی باورها و افکار منفی خود را نسبت به کاهش وزن و سایر موارد در زندگی تغییر می دهید .

خیلی راحت و ساده استاد لاغری سریع خود و خانواده می شوید و مانند یک متخصص عمل می کنید .

یاد می گیرید در هر شرایط به شکل عالی و لذت بخش ، خود را کنترل کنید و از لحاظ روانی کاملا آماده خلق تناسب اندام ایده آل خود خواهید بود .

تکنیک هایی را یاد می گیرید که هیچ کس و هیچ چیز نتواند مانع موفقیت شما شود !

می توانید برای خود برنامه رژیم لاغری بنویسید ( البته با تکنیک های طلایی کاهش وزن نیازی به این کار نیست )

هرگز نیازی به استفاده از دم نوش های لاغری و یا نوشیدنی های چربی سوز ندارید !

بدون مصرف داروهای لاغری به تناسب اندام ایده آل خود می رسید !

تکنیک های این دوره بسیار ساده هستند و برای یادگیری و اجرای آن ها نیازی به صرف وقت زیاد ندارید .

این دوره نه تنها برای شما بلکه برای سایر افراد خانواده نیز مناسب است .

از تکنیک های دوره می توانید تا پایان عمر استفاده کنید و هرگز خاصیت خود را از دست نمی دهند !

اگر بنا به دلایلی شخصی نمی توانید الآن از تکنیک های دوره استفاده کنید ، می توانید در ماه های آینده و یا حتی در سال های بعد از آن ها استفاده کنید .

با کمک این دوره علاوه بر لاغری سریع ، می توانید در هزینه های خود به شکل عالی صرفه جویی کنید .

می توانید از بروز بسیاری از بیماری های جلوگیری کنید و یا در صورت وجود بیماری هایی مانند آرتروز آن ها را تسکین دهید .

روش هایی برای کسب ثروت و مدیریت سرمایه های خود یاد خواهید گرفت که در واقع شرکت در این دوره برای شما رایگان تمام خواهد شد و این واقعا بسیار عالی است .

شما با لاغری سریع و ایده آل تنها یک گام فاصله دارید و همه چیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت ، اما تا زمانیکه اقدام نکنید خبری از کاهش وزن و لاغری سریع نخواهد بود !

اگر آماده ساخت اندام ایده آل خود هستید و می خواهید کاهش وزن را به راحتی تجربه کنید با شرکت در دوره راز بدن ایده آل من در این مسیر با من همراه باشید !

شما در این دوره ثبت نام نکرده اید
راز بدن ایده آل من

به اشتراک بگذارید

راز بدن ایده آل من

149,700 تومان

خرید این دوره

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 2

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
Leila Rh در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ گفته:
۰ ۰ | ۰

سلام...چند نفر تا حالا از این دوره استفاده کردن و جواب گرفتن؟؟تضمین شده است؟؟اصلا عملیه؟
راستش توضیحاتتون و تخفیف 50درصدی واقعا وسوسه کنندست
من آبان ماه رژیممو شروع کردم رژیم خاصی نیست البته فقط کم خوردنه اما همون یک ماه و نیم اول 5-6کیلو کم کردم و دیگ نتونستم و وزنم ثابت مونده ورزش میکنم سایز کم میکنم از دور شکمم ولی هرروز نمیشه ورزش کرد و احساس میکنم دوباره سایز ب حالت اول بر میگرده؟آیا دوره بدن ایده آل من باعث کاهش وزن و سایزم باهم میشه؟؟واقعا تاثیر داره؟؟این دوره ی چه جوری بهمون کمک میکنه؟
درضمن من 161 قدمه و 63کیلو70 گرم وزنمه

ابراهیم رجب زاده در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۲

سلام دوست عزیز

خوشحالم که تاکنون موفق به کاهش وزن شدی ! با تکنیک های دوره می توانید تکمیلش کنید

بله ، تمام تکنیک های این دوره عملی هستند و برای کاهش وزن دائمی مفیدند ، همانطور که گفتم شما یاد می گیرید آداب غذایی سالمی داشته باشید چون یکی از مهمترین راه حال های کاهش وزن دائمی این موضوع است و با اصلاح آداب غذایی  شما اشتهای خود را کنترل می کنید و به اندازه نیاز بدن کالری دریافتی می کنید و در کنار آن ورزش های ساده ای را انجام می دهید که علاوه بر لاغر شدن راحت ، می توانید مانع برگشت وزن شوید !

افرادی که از این تکنیک ها استفاده کردند تا 13 کیلوگرم وزن کم کردن ! در ضمن بر اساس ورزشی که انجام می دهید ، می توانید میزان کاهش وزن خود را تغییر دهید و یا اینکه روی کاهش سایز کار کنید و نیازی نیست هر روز ورزش کنید ، خود من بعضی از هفته ها فقط 3 روز در حد نیم ساعت ورزش می کردم .

تکنیک های این دوره به شما کمک می کند که به سبک دلخواه خود لاغر شوید ، یعنی خوراک هایی که دوست دارید بخورید و ورزشی که دوست دارید انجام دهید و هر زمان که دوست دارید برای لاغر شدن اقدام کنید و هیچ چیزی برای شما اجباری نیست ، چون همه چیز لدت بخش خواهد بود !

اگر توضیحات بیشتری لازم دارید با من در ارتباط باشید .

امیدوارم شادتر ، سلامت تر و موفق تر باشید

پاسخ

مطالب مرتبط