روانشناسی چاقی در هفت گام

روانشناسی چاقی در هفت گام

چکیده :

کاهش وزن سریع و ماندگار با یک فرمول 7 مرحله ای

این فرمول چربی های شما را برای همیشه از بین می برد !

با روانشناسی چاقی لاغر شو و برای همیشه لاغر بمان !

ابتدا شما را با هفت گام روانشناسی چاقی آشنا می کنم :

1 – کنترل خود

2 – کنترل هیجان ها

3 – کنترل بیرونی

4 – کنترل عادات

5 – کیفیت تغذیه

6 – ورزش مناسب

7 – تیم حامی

هر کدام از گام های فوق نقش زیادی در تناسب اندام شما دارد و رعایت کردن هر یک از آن ها می تواند شما  را به سمت کاهش وزن هدایت کند و عدم رعایت آن ها نیز نتیجه معکوس به همراه دارد و مانع لاغری سریع شما خواهد شد .

 

اگر اسم هر کدام از گام های روانشناسی چاقی برای شما آشنا نیست ، اشکالی ندارد و نیازی نیست از عدم آشنایی با آن ها بترسید ، چون در این محصول هر کدام را به طور کامل شرح خواهم داد و راهکارهایی برای کنترل آن ها در اختیار شما قرار خواهم داد تا بتوانید برای همیشه لاغر شوید .

 

یکی از راههای موفقیت در تمام زمینه ها استفاده از تکنیک های روانشناسی است ، بدون شک با روانشناسی خود می توانیم بر تمام مشکلات غلبه کنیم و حتی خیلی سریع لاغر شویم !

 

بنابراین تصمیم گرفتم در  کنار تکنیک های طلایی کاهش وزن ، روانشناسی چاقی را نیز به شما دوست عزیز یاد دهم تا بتوانید خیلی راحت و ساده چربی های اضافه را از بین ببرید و علاوه برآن با تثبیت وزن نهایی مانع برگشت وزن به حالت فعلی شوید و برای همیشه لاغر و تندرست باقی بمانید .

 

چرا روانشناسی چاقی ؟

بسیاری از افراد برنامه لاغری منظمی را برای یک هدف کوتاه دنبال می کنند و بعد ازاینکه به هدف خود رسیدند قادر به استفاده از برنامه های قبلی نیستند ، در ضمن حین چربی سوزی نیز نمی توانند از یک برنامه ثابت بهره ببرند و باید با هزینه کردن های مجدد برنامه های جدیدتری را تهیه کنند ، این دسته از افراد ممکن است در آینده ای نزدیک با اضافه وزن روبرو شوند چون راه و روش و تکنیک های طلایی کاهش وزن را به خوبی یاد نگرفته اند و صرفا از یک روش به صورت برنامه ریزی شده در شرایط خاص استفاده کرده اند که در شرایط غیر مشابه کاربرد ندارد.

 

به همین دلیل گام های روانشناسی چاقی را آماده کرده ایم تا با کمک آن بتوانید در هر شرایط و در هر زمانی بتوانید لاغر شوید و از صرف هزینه های اضافه جلوگیری کنید .

 

اکنون با فرمول 7 مرحله ای روانشناسی چاقی بیشتر آشنا شوید !

در اولین گام از این فرمول شما باید کنترل خود را در دست بگیرید ، یعنی در هر شرایطی که قرار می گیرید به راحتی بتوانید مانع دریافت کالری اضافه به بدن شوید و اینکه اجازه ندهید دیگران برای زندگی و لاغر شدن شما تصمیم بگیرند .

 

در بسیاری از خانواده ها می بینم فردی خواهان کاهش وزن و چربی سوزی است ، اما متأسفانه وقتی در جمع قرار می گیرد نمی تواند بر جو حاکم غلبه کند و به راحتی تسلیم آن ها می شود و هیچ کنترلی روی خود ندارد و بنابراین نمی تواند روند دریافت کالری اضافه و مضر را متوقف کند و اگر تا آن لحظه تلاش مناسبی انجام داده باشد به راحتی آن را هدر می دهد ، در این محصول به شما یاد می دهم چگونه کنترل خود را به آسانی در دست بگیرید و موفق شوید .

 

بسیاری از افراد عملا برای دیگران زندگی می کنند و خود هیچ اختیاری از خود نشان نمی دهند ، این مشکل حاصل علاقه – دوست داشتن و خجالتی بودن است که اگر از دام آن بیرون نیایید شکست شما حتمی خواهد بود ، خود من نیز مدتی گرفتار این مشکل بودم و به دلیل خجالتی بودن هرگز نمی توانستم ورزش کنم اما زمانیکه این بر این مشکل غلبه کردم و کنترل خودم را در دست گرفتم به دیگران اجازه دخالت کردن ندادم و موفقیت من روز به روز بیشتر می شد و از همان هفته اول لاغری سریع را تجربه کردم ، اگر خواهان موفقیت هستید به شما یاد می دهم که چگونه از پس مشکلات بر بیایید .

 

دومین گام از روانشناسی چاقی این است که هیجان های خود را کنترل کنید ، شما باید بررسی کنید در زمان کدام هیجان بیشتر به خوردن مشغول می شوید ، مثلا زمانیکه از شادی هیجان زده می شوید تمایل به خوردن در شما بیشتر می شود یا زمانیکه نارحت هستید و یا زمان هایی شبیه به این ها که شما به خوردن بیشتر ترغیب می شوید ، باید این هیجان شناسایی شود و روش مناسبی را در آن زمان بکار ببرید که این امر بسیار ساده و لذت بخش است که می توانید به راحتی آن را انجام داده و در مسیر درست قدم بردارید .

 

سومین گام کنترل بیرونی است ، این مرحله به عوامل بیرونی و محیطی شما بستگی دارد و ممکن است در محیطی مشغول به فعالیت باشید که از صبحانه ها و میان وعده های پر کالری استفاده می شود و شما را به خوردنی وا می دارد که منجر به اضافه وزن می شود ، شما باید با تکنیک های روانشناسی این مرحله را به نفع خود تغییر دهید ، در این آموزش نحوه کنترل کردن این محیط را به شما نشان خواهم داد .

 

چهارمین گام کنترل عادت های شما است ، شما با جند لحظه تفکر و یا سؤال کردن می توانید عادت های خود را شناسایی کنید و هر عادتی که به شما کمک نمی کند که تکنیک های طلایی کاهش وزن را به خوبی انجام دهید و مانع موفقیت شما می شود آن را به راحتی کنار گذاشته و عادت مناسب را جایگزین آن نمایید .

 

پنجمین گام داشتن تغذیه خوب و با کیفیت است ، متأسفانه بسیاری از افراد برای چربی سوزی و لاغری سریع از حذف وعده های غذایی کمک می گیرند و سعی می کنند با تحمل گرسنگی به هدف خود برسند و از عوارض آن هیچ گونه اطلاعی ندارند و این در صورتی است که این روش کاملا منسوخ شده و بی اعتبار است و بهتر است بدانید که بهترین حالت چربی سوزی در حالت سیر بودن اتفاق می افتد .

 

ششمین گام برای موفقیت استفاده از ورزش های ساده و مناسب است ، ورزش هایی که شما بتوانید به راحتی آن ها را انجام دهید .

 

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد تاکنون فکر کرده باشید که انجام ورزش های سخت و طاقت فرسا می تواند به کاهش وزن سریع شما کمک کند ، اما واقعیت این است که انجام ورزش های سخت هرگز شما را به هدف مورد نظر نمی رساند و برای شروع باید از ورزش های ساده و لذت بخش استفاده کنید نه ورزش های که باعث عذاب شما می شوند .

 

هفتمین و آخرین گام از این فرمول قدرتمند استفاده از تیم حامی است ، تیم حامی در صورت وجود می تواند شما را تا پایان مسیر تشویق کند و اشتباهات شما را بررسی کند و اجازه ندهد که روحیه شما تضعیف شود و هر زمان که نیاز به همراهی داشته باشید در کنار شما باشد .

 

اگر تیم حامی داشته باشید و کسی باشد که به شما امید و دلگرمی دهد قطعا با روحیه ای مضاعف به چربی سوزی و کاهش وزن ادامه می دهید ، اگر از تیم حامی برخوردار نیستید هیچ اشکالی ندارد چون من به عنوان مشاور و تیم حامی تا پایان مسیر با شما خواهم بود و گام به گام به شما کمک می کنم تا به تناسب اندام ایده آل خود برسید .

 

شما با خرید این محصول از مشاوره رایگان تا پایان دوره کاهش وزن برخوردار خواهید شد و در این مدت من در کنار شما هستم و هر لحظه که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید با من در ارتباط خواهید بود و به شما کمک می کنم تا سریعتر به تناسب اندام ایده آل دست یابید و این تنها به اقدام کردن شما بستگی دارد ، اگر آماده اقدام کردن هستید هم اکنون با خرید این محصول چربی سوزی لذت بخش را شروع کن .

 

چرا برخی از افراد با وجود تلاش زیاد لاغر نمی شوند ؟

شاید شما تاکنون برای لاغر شدن اقدام کرده اید اما خیلی سریع تسلیم شده و از کاهش وزن منصرف شده باشید ، یا اینکه افرادی را دیده باشید که برای چربی سوزی و لاغر شدن در باشگاه های بدنسازی ثبت نام کرده اند اما بعد یک ماه به جای کاهش وزن با اضافه وزن مواجه شده اند دوست عزیز این به خاطر عدم آگاهی از تکنیک های طلایی کاهش وزن و استفاده از روش های نامناسب است .

 

اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که تاکنون در چربی سوزی موفق عمل نکرده اید و یا اینکه برای اولین بار می خواهید لاغر شوید و راه و روش اصولی را به خوبی نمی دانید حتما در معرض اضافه وزن بیشتر نیز قرار خواهید گرفت .

 

بهترین روش برای لاغری سریع چیست ؟

بهترین حالت برای لاغر شدن دائمی این است که راه و روش اصولی را بدانید و به خوبی از آن ها بهره ببرید که در محصول روانشناسی چاقی با یک فرمول 7 مرحله ای برای همیشه از شر چربی های اضافه خلاص می شوید و اندام ایده آلی را برای خود خلق خواهید کرد .

 

اجرای فرمول روانشناسی چاقی به چقدر زمان نیاز دارد ؟

بکارگیری این فرمول بسیار راحت و ساده است که نیازی به صرف کردن وقت زیاد ندارد و می توانید خیلی سریع این فرمول را در زندگی خود پیاده کنید و نهایتا با کاهش و تثبیت وزن شور و نشاط را در زندگی خود چندین برابر کنید .

 

این محصول برای چه افرادی مناسب است ؟

این فرمول برای تمام اقشار جامعه مفید است و به شما کمک می کند که سریعتر و راحت تر هدف خود را خلق کنید .

 

شما با خرید این محصول ارزشمند می توانید علاوه بر یادگیری روانشناسی چاقی و لاغر شدن آسان برای همیشه لاغر و مانکن بمانید و با این شیوه لاغر شدن در هزینه های خود به بهترین شکل ممکن صرفه جویی کنید و با صرف کمترین زمان و کمترین هزینه به هدف خود برسید .

 

اگر قسمت درباره ما در سایت را به خوبی مطالعه کرده باشید متوجه اهداف اندام ساز هستید ، ما می خواهیم علاوه بر اینکه به شکل سالم و سریع لاغر شوید بلکه در هزینه های خود تا جای ممکن صرفه جویی کنید .

 

ضمانت و گارانتی این محصول نیز فعال است !

در ادامه اهداف مثبتی که دنبال می کنیم برای این محصول نیز 60 روز ضمانت و گارانتی و همچنین مشاوره رایگان تا پایان دوره کاهش وزن در نظر گرفته شده است و خود من شخصا تا پایان دوره با شما همراه خواهم تا به سؤالات احتمالی شما پاسخ دهم و خیلی سریع و راحت به تناسب اندام ایده آل برسید .

 

خرید این محصول برای شما هیچ گونه ریسکی از لحاظ مالی به همراه ندارد و اگر در مدت 60 روز تعیین شده شما نتوانید کاهش وزن را انجام دهید کافیست برای ما ایمیل ارسال کنید یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیار شما قرار می گیرد تماس بگیرید تا تمام هزینه پرداختی را به شما برگردانیم .

 

شما می خواهید چگونه لاغر شوید ؟

آیا می خواهید برای همیشه لاغر شوید و بدون تحمل گرسنگی ، بدون ورزش های سخت و طاقت فرسا و بدون برنامه های منظم رژیم غذایی کاهش وزن عالی را تجربه کنید و برای همیشه از شر چربی های اضافه خلاص شوید ؟

 

اگر واقعا خواهان کاهش وزن ایده آل هستید و می خواهید خیلی راحت و ساده لاغر شوید حتما از طریق لینک زیر فرمول 7 مرحله ای و قدرتمند روانشناسی چاقی را تهیه نمایید .

خرید محصول روانشناسی چاقی در هفت گام

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

  • 4 ارديبهشت 1395
  • 9391
  • 0

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

برای اطلاع از آخرین خبرها و پیشنهادات ، ایمیل خود را وارد کنید