با قدرت ذهن خودت لاغر شو

با قدرت ذهن خودت لاغر شو

چکیده :

با کنترل و در اختیار گرفتن قدرت ذهن کاهش وزن سریع و ماندگار را تجربه کنید !

این تکنیک ها به شما کمک می کنند علاوه بر کاهش وزن در سایر جنبه های زندگی نیز موفق تر باشید

چگونه با کمک ذهن خود لاغر شویم ؟

اگر می خواهید از قدرت بی نهایت ذهن خود بهره ببرید و برای لاغری سریع و دائمی از آن کمک بگیرید حتما توضیحات این بخش را دنبال کنید .

 

یاد بگیرد که ذهن خود را کنترل کنید تا موفقیت شما حتمی شود و خیلی سریع شاهد تغییرات عالی در زندگی خود باشید .

 

آیا برای شروع کاهش وزن خود دچار تردید و دودلی هستید ؟

دوست عزیز ، من زمانیکه برای کاهش وزن اقدام کردم مدام وسوسه می شدم که این کار را شروع نکنم و هر بار که با روش های پیشنهادی دوستان و اطرافیانم می خواستم چربی سوزی را انجام دهم ، خیلی زود شکست می خوردم و نتیجه ای حاصل نمی شد ، چرا ؟ چون یکبار شکست خورده بودم و از آن به بعد هر مرتبه که برای کاهش وزن اقدام می کردم ذهن من فقط یک پیغام می داد و آن هم این بود : تو نمی توانید لاغر شوید و لاغر شدن برای تو سخت و دشوار است ، و من هم به راحتی تسلیم می شدم .

 

البته اگر برای اولین بار بخواهید اقدام کنید ممکن است ذهن شما پیغام هایی شبیه این یا بدتر از آن به شما بدهد و به راحتی مانع موفقیت شما شود .

 

چرا من شکست خوردم ؟

دوست عزیز تسلیم شدن من به این دلیل بود که یکبار شکست خورده بودم و ذهن من با شکست برنامه ریزی شده بود و از آن به بعد کنترل ذهن و ضمیر ناخودآگاه در اختیار من نبود ، شاید برای شما جالب باشد اگر بدانید زمانیکه بر افکار منفی و بازدارنده خودم غلبه کردم به راحتی موفق شدم و مجددا تصمیم به کاهش وزن گرفتم که این بار با یادگیری تکنیک های طلایی کاهش وزن و کنترل کردن قدرت ذهن و در اختیار گرفتن افکار و باورهای خودم بهترین نتایج ممکن را به دست آوردم و به تناسب اندام ایده آلم رسیدم .

 

تفاوت کاهش وزن خانم ها و آقایان در چیست ؟

شاید بحث هایی درباره کاهش وزن برای خانم ها و تفاوت کالری دریافتی نسبت به کاهش وزن برای آقایان شنیده باشید و بخواهید طبق یک برنامه منظم و دقیق پیش بروید ، اما اگر تکنیک های طلایی کاهش وزن را به خوبی اجرا کنید و کنترل قدرت ذهن را در اختیار داشته باشید موفقیت و کاهش وزن شما بسیار راحت و ساده خواهد بود و هیچ تفاوتی احساس نخواهد شد !

 

برای موفقیت دائمی باید چه اقداماتی انجام دهیم ؟

برای اینکه بتوانید ذهن خود را کنترل کنید و در مسیر موفقیت قدم بگذارید باید گام های مختلفی را بردارید که شما را با چند گام مهم و طلایی آشنا می کنم .

 

شما در ابتدا و در اولین گام :

باید افکار منفی خود را کنترل کنید و ذهن را افکار و باورهای منفی پاک کنید

مثلا می خواهید اقدامی را انجام دهید و اکنون بنا به دلایلی نمی توانید و یا نمی خواهید آن را انجام دهید در این حالت شما می توانید به راحتی جملات منفی را تغییر دهید و بجای اینکه بگویید نمی توانم ، بگویید فعلا نمی توانم – بجای نمی شود بگویید فعلا نمی شود و همیشه به این شکل از گفتن جملات و عبارات منفی خودداری کنید تا باورهای منفی کم کم از شما دور شوند .

 

این طرز فکر و تغییر دادن عبارات منفی به عبارات مثبت به ذهن شما تلقین می کند که شما توان و قدرت انجام این کار را دارید و بنا به دلایلی قصد دارید بعدا برای انجام دادن آن اقدام کنید و به شکل می توانید برخی از  افکار منفی را حذف کنید و افکار مثبت و تقویت کننده جایگزین آن ها نمایید .

 

البته می توانید از مدیتیش برای کاهش وزن نیز کمک بگیرید و با انجام مدیتیشن به طور مرتب خیلی راحت از شر افکار و باورهای منفی خود خلاص شوید و علاوه بر اینکه در مسیر درست برای کاهش وزن قرار بگیرید زندگی شادتر و با نشاط تری نیز برای خود خلق کنید .

 

در دومین گام :

بهتر است که رؤیا پردازی کنید

مدام از افکار مثبت استفاده نمایید تا باورهایی قوی و تقویت کننده داشته باشید که شما را به سمت هدف مورد نظر هدایت کند ، این هدف می تواند کاهش وزن یا هر هدف دیگری باشد .

 

باید هدف خود را قابل تصور کنید به گونه ای که انگار به آن رسیده اید ، لحظه ای فکر کنید که لاغر شده اید و بدن ایده آل خود را به دست آورده اید الآن احساس بسیار خوبی دارید و شاد و سرحال هستید انگار به آن جیزی که خواسته اید رسیده اید و این خیلی راحت و ساده است و برای خلق آن باید باور مثبت را در خود شکل دهید و بعد تلاش لازم و درست را انجام دهید .

 

در این محصول به طور کامل و دقیق به شما یاد می دهم که چگونه افکار و باورهای مثبت را در خود ایجاد کنید که علاوه بر کاهش وزن عالی و ماندگار سایر اهداف خود را نیز به راحتی خلق کنید .

 

سومین و مهمترین گام برای کنترل ذهن و رسیدن به موفقیت را بدون شک می توان اقدام کردن نامید

برای رسیدن به موفقیت ، کسب ثروت ، داشتن رابطه عاطفی خوب ، کاهش وزن عالی و ماندگار و یا هر چیز دیگر باید به شکل درست تصمیم بگیرید و اقدام کنید .

 

البته فراموش نکنید که برای اقدام کردن و تصمیم گرفتن زمان زیادی ندارید و ذهن شما زیاد روی یک موضوع تمرکز نمی کند و باید سریعتر تصمیم لازم را بگیرید .

 

آیا می دانید برای اقدام کردن موفق چقدر زمان داریم ؟

شاید برای شما هم جالب باشد که برای اقدام کردن فقط 5 ثانیه زمان دارید و اگر در این 5 ثانیه تصمیم گرفتید و برنامه ریزی لازم را انجام دادید و از راه درست و اصولی اقدام کردید در مسیر موفقیت قرار خواهید گرفت و اگر زمان اقدام و تصمیم گیری را به تأخیر انداختید ممکن است زمان اقدام کردن شما به ماه ها یا سال های بعد موکول شود ، شاید در موارد کوچکی مانند تماس گرفتن با یه دوست یا خرید وسیله ای یا هر چیز دیگری چنین موردی را تجربه کرده باشید !

 

اگر می خواهید به راحتی کنترل ذهن را در دست بگیرید و از قدرت بی نهایت آن بهره مند شوید هم اکنون با خرید این محصول ارزشمند برای موفقیت و کاهش وزن عالی و ماندگار خود اقدام کنید .

 

با یک تیر چند نشان بزنید !

دوست عزیز برای تهیه و گردآوری این محصول و یادگیری تکنیک های قدرت ذهن زمان و هزینه های زیادی صرف شده است و تکنیک های آن کاملا تست شده و کاربردی هستند و اکنون شما می توانید به هزینه ای بسیار جزئی آن را خریداری کنید و علاوه بر کاهش وزن تکنیکی برای افزایش ثروت خود یاد بگیرید و خیلی سریع چندین برابر هزینه پرداختی سرمایه پس انداز کنید و در کنار آن شادی ، موفقیت و سلامتی خود را به راحتی افزایش دهید .

 

آیا هنوز برای شروع کاهش وزن و اقدام کردن تردید دارید ؟ یا اینکه بین انواع رژیم های غذایی و روش های لاغر شدن می خواهید بهترین راه را انتخاب کنید و تنها یکبار و برای همیشه از شر چربی های اضافه خلاص شوید ؟

 

شما هم می خواهید بهترین روش کاهش وزن را یاد بگیرید ؟

اگر به دنبال بهترین راه ممکن می گردید ، بر اساس تجربه شخصی خودم و روش های علمی به شما پیشنهاد می کنم که هرگز از برنامه منظم لاغری استفاده نکنید و سعی کنید راه و روش کاهش وزن را یاد بگیرید تا در هر زمان و هر مکان که نیاز داشتید از آن ها استفاده کنید و لذت ببرید .

 

این نکته طلایی را به یاد داشته باشید !

باورهای ذهنی می توانند 100 درصد کاهش وزن را برای شما سخت و یا آسان کنند ، اگر نتوانید افکار و باورهای منفی خود را کنترل کنید ، بعد از یک مدت کوتاه موفقیت شما در آستانه تبدیل شدن به شکست قرار خواهد گرفت و باید همه چیز را از اول شروع کنید .

 

اگر می خواهید موفقیت شما دائمی باشد و برای همیشه از شر چربی های اضافه خلاص شوید این محصول و کنترل قدرت ذهن می تواند شما را تا رسیدن به موفقیت کامل هدایت و همراهی کند .

 

استفاده از تکنیک های قدرت ذهن و کاهش وزن بسیار راحت و ساده است و شما می توانید به راحتی آن ها را اجرا کنید و به موفقیت دلخواه خود برسید .

 

با کمک این محصول می توانید ذهن خود را از نو برنامه ریزی کنید و باورهایی مثبت و تقویت کننده را در ضمیر ناخودآگاه خود ایجاد کنید و علاوه بر افکار و باورهای منفی بلکه از شر چربی های اضافه نیز خلاص شوید .

 

اما یک خبر خوب دیگر برای شما دوست عزیز :

این محصول ارزشمند دارای 60 روز ضمانت و گارانتی است که اگر در این مدت شما با کمک محصول و تکنیک های ما به چربی سوزی و کاهش وزن عالی دست نیابید کافیست برای ما ایمیل ارسال کنید یا از طریق راههای ارتباطی که در اختیار شما قرار می گیرد با ما در ارتباط باشید تا تمام هزینه پرداختی را به شما برگردانیم .

 

این محصول چه نتایج و دستاوردی برای شما به همراه خواهد داشت !

شما یاد می گیرید که به راحتی افکار و باورهای منفی را از خود دور کنید و در مسیر صحیح و درست قدم بردارید و علاوه بر کاهش وزن ، ثروت و سرمایه ای چندین برابر هزینه پرداختی خود در زندگی به دست بیاورید و پس اندازی عالی داشته باشید .

 

شما با خرید این محصول از مشاوره رایگان تا پایان دوره کاهش وزن برخوردار می شوید و هر زمان که نیاز داشته باشید می توانید با بنده در ارتباط باشید تا پاسخگوی سؤالات شما باشم و به شما کمک می کنم تا خیلی سریع و راحت هدف خود را خلق کنید .

 

در ضمن هزینه ای که برای این محصول ارزشمند در نظر گرفته ام بسیار ناچیز و اندک می باشد و البته این مبلغ زیاد پا برجا نخواهد بود و در آینده ای نزدیک با افزایش قیمت چشم گیری همراه خواهد .

 

موفقیت خود را تضمینی کنید !

اگر می خواهید کاهش وزن سریع و ماندگار داشته باشید با کنترل ذهن موفقیت خود را حتمی کنید و از افکار و باورهای مثبت خود برای موفقیت در سایر جوانب زندگی نیز استفاده کنید ، محصول کاهش وزن با کمک قدرت ذهن می تواند شما را تا رسیدن به موفقیت نهایی هدایت و همراهی کند .

 

شما با بادگیری تکنیک های این محصول می توانید علاوه بر کاهش وزن تکنیکی نیز برای کسب ثروت و مدیریت سرمایه های خود یاد بگیرید و ثروتی به مراتب بیشتر و البته چندین برابرهزینه این محصول در زندگی خود جذب کنید و پس اندازی عالی داشته باشید .

 

خرید این محصول از لحاظ مالی چه ریسکی دارد  ؟

دوست عزیز خرید این محصول هیچگونه ریسک مالی برای شما به همراه ندارد و علاوه بر 60 روز ضمانت و گارانتی همراه محصول از مشاوره رایگان تا پایان دوره کاهش وزن نیز برخوردار می شوید و شاید اولین سایتی باشیم که محصولات و آموزش های کاهش وزن را با 60 روز ضمانت و گارانتی در اختیار علاقه مندان قرار می دهیم .

 

اگر آماده اقدام کردن و رسیدن به موفقیت و کاهش وزن عالی و ماندگار هستید هم اکنون این محصول را خریداری کرده و چربی سوزی خود را آغاز کنید .

خرید محصول با قدرت ذهن خودت لاغر شو

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

  • 13 ارديبهشت 1395
  • 9688
  • 0

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

برای اطلاع از آخرین خبرها و پیشنهادات ، ایمیل خود را وارد کنید